Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ha az ovu teszt nem...

Mi van ha az ovu teszt nem mutat peteérést?

Figyelt kérdés
A hormon szint változása megvan,az látszik a teszteken de pozitív nem lett,csak halványabb vagy máskor ott sincs a második csík.Vagy rosszkor csináltam?

2012. máj. 17. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányat csináltál és mikor?
2012. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7db volt benne és 11.napon kezdtem (gabriel)
2012. máj. 17. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen olyan erős sosem lesz mint a kontroll csík! pár tized erőséggel halványabb mindíg..

Az ovuteszt mellé mérd a hődet is, így pontosan látni fogod mikor volt pé-d.

2012. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én eddig mindenhol úgy olvastam hogy erősebb lesz vagy ugyan olyan erős...a 12.napon ill a második teszten erős volt de még is halványabb mint a C csík.akkor lehet hogy előbb volt és nem közép időben peteérésem?
2012. máj. 17. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 13.napon délután lett egyforma erős, azt hittem, hogy ez most pozitív. Hajráztunk. Erre másnap lett erősebb a 2. csík a kontrollnál, és a 3. nap is erősebb volt a csík. Tehát elvileg 2 nap erősebben mutatta a 2. csíkot a kontrollnál. Kíváncsi vagyok, hogy ma mit fog mutatni. Nem lehet, hogy ma is pozitív legyen!!!!
2012. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól csináltad?


Nem ittál előtte két órával, délutáni vizeletből, mindig azonos időpontban?


Egyébként szerintem ne keseredj el, nem egy olyan esetről olvastam már, akiknek egyáltalán nem mutatott peteérést az ovuteszt, aztán meg kiderült hogy mégis volt, mert babásak lettek....


A másik pedig, hogy a hőgörbe sem árul ám el mindent. Egy ismerősömmel történt, hogy csinálta szorgosan a görbéket, ami mutatta is a peteérést, aztán elment vérvételre, és kiderült, hogy egyáltalán nem is volt peteérése...

2012. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik hogy vagy nem jól csináltam vagy passz...de ma reggel csináltam egy halvány pozitív terhességi tesztet..31.én kéne megjönnie..reménykedek hogy később erősödni fog a csík:))
2012. máj. 24. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!