Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hogyan sikerul teherbe...

Mancyka7c kérdése:

Nektek hogyan sikerul teherbe esni? Van sikersztoritok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van. :)


Méhen kívüli terhesség és petevezeték eltávolítás után, első próbálkozásra sikerült teherbe esni! Lassan a kistesó lesz aktuális...

2012. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
off:érdekel
2012. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sajnos, de szívesen olvasnék én is ilyet, mert egy év próbálkozás után sem sikerült még nekem :(
2012. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

lassan mi is egy evnel tartunk, es sehol semmi...

Nagyon faj...

2012. máj. 18. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondanám, hogy addig menjetek orvos után, amíg nem segít valaki! Ugyanis ilyen hosszú idő után (saját tapasztalat az 1. gyerekemnél) már a stressz okoz hormonproblémát..

Én a 6. sikertelen hónap után mentem el dokihoz és az 5. orvos tudott úgy segíteni, hogy baba lett belőle.

Már annyira stresszes voltam, hogy nem leszek terhes, hogy kiderült a hormonjaim bánták.. alacsony lett a prolaktinom. (hormonvizsgálatot 4 orvos nem kért, csak szedették velem össze-vissza a clostyt) Két hónapig szedtem rá a gyógyszert és terhes lettem.

JÉééé, gondoltam, ennyi az egész?! És tényleg.


Menjetek orvoshoz, mert a nőgyógyászok többsége csak a pénzt veszi el, ill. rutin eljárásnak tekinti a gyerektelenséget. Sajnos.


Aztán az én csodadokim, a ciklusom 2. napjától napi 2 szem clostyt is adott öt napig, + a bromocriptin a prolaktinra. És baba lett belőle .

2012. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok dokinál jártam már (de akkor még nem próbálkoztam bébivel) de nem foglalkoztak azzal, hogy nincs menzeszem (illetve volt évente kétszer, de akkor több hétig-"bepótolta" a kimaradt 6 hónapot)...Szóval addig mentem, míg egyiküknek (egy kis hazugsággal megfűszerezve,hogy küldjön már el uh.ra) sikerült kiderítenie hogy Pcos vagyok. Abszolút nem foglalkoztak ezzel,egy doki megműtött,semmi eredménye nem volt. Próbálkoztunk-semmi. Egy éve ismertem meg az új párom, és egy idő után nem védekeztünk-gondolván-illetőleg a dokik szerint-spontán úgysem sikerül...hát 4 hónap alatt sikerült...gondolhatod mekkora meglepetés volt. Pedig előtte többek között itt is, nagyon sokat olvastam a sikertelenségről pcos esetén,aggódtam is. De úgy tűnik feleslegesen.
2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!!
2012. máj. 18. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a amikor eldöntöttük,hogy jöhet a baba egyből rágörcsöltem és persze semmi.És kb a 7 hónapban annyi munkám volt,hogy szinte éjjel nappal dolgoztam,minden hétvégén külföldre kellett utaznom,így egész hónapban 1-szer tudtuk összehozni a szexszet.Már 5 napja késett a menzeszem,mire eszembe jutott,hogy már rég meg kellett volna jönnie.December 23-a volt és azonnal pozitív lett a teszt.Majd leestem a wc-ről.Most a tesóval próbálkozunk és jó lenne,ha valami újra elterelné a gondolataimat,mert nagyon nem sikerül.
2012. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ez sikersztorinak számít, hogy egyetlen egyszer maradt el a védekezés... Így lett kevesebb, mint másfél év alatt 2 bébi.

Az elsőnél azért pár hónap készülődésre szükség volt.

2012. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majdnem egy év próbálkozás, endometriózis, számtalan negatív teszt, csalódottság, sírás után abban a hónapban sikerült, amikor az ovuteszt végig negatív volt. Valószínűleg spontán peteérés:) Most 7 hónapos a mi kis Csodánk:)

Mindenkinek sok-sok erőt, kitartást!!!

2012. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!