Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A havim óta pecsétlő vérzésem...

A havim óta pecsétlő vérzésem van. Ami csak 2 napja múlt el. Mi lehet ez? Görbe lennt.

Figyelt kérdés
Fáj a hasam és a derekam is és ott belül olyan érzésem van mintha feszítené valami a méhszájamat.Néha nagyon erős hányinger jön rám. Sajna tavaly is ugyanez történt velem amikor kórházba kerültem mert azt hitték hogy méhnyaki terhességem van ugyanezek a tünetek voltak csak akkor nem véreztem. De kiderült hogy elakadt a méhnyálkahártyám a méhszájba és attól volt a görcs ami kb 1 hét után kiürült. De most nem voltam a párommal együtt(a vérzés miatt) úgyhogy terhesség kizárva. Félek hogy megint ugyanaz történik velem. És ami a legdurvább a nőgyógyászati szakrendelésre június 26.-ára kaptam csak időpontot. [link]
2012. máj. 19. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt mint neked, ugyan ilyen görbével, ugyan ennyi pecsételéssel, rengeteg nap tojásfehérje. Nos ez azt jelenti hogy az LH szinten nagyon magas. Én elmennék endokrinológushoz, aki kivizsgál Pco-ra. Én az vagyok. Nekem merckforminnal megoldódott a probléma, csodaszép csiklust csinált. Én nálad az én helyzetemből kiindulva PCO-ra gyanakszom. A www.pcos.hu oldalon találsz egy tesztet alul, csináld meg becsületesen ha szeretnéd, és kijön hogy gyanu fennáll-e. Érdemes lenne endokrinológushoz elmenned, mert így nagyon nehezen fogsz teherbe esni.
2012. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Utánanézek.
2012. máj. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!