Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt laparoszkopiás...

Egy hete volt laparoszkopiás műtétem! El volt záródva a petevezetékem, de át tudták fújni szerencsére. Akinek már volt ilyen annak mikor sikerűlt a baba utána?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2007. decemberében volt laparoszkópiám. Megégették a petefészkeimet és csináltak petevezeték-átjárhatóságit is. 2008. márciusában estem teherbe és már itt van a gyönyörű féléves kislányom.

2009. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gratulálok!
2009. jún. 27. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:

de jó én is gratulálok :)

A kérdezőnek pedig sok sikert kívánok :)

2009. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekem volt laparom amikor kiderült hogy egyik el van záródva.. azt kivették. aztán másfél évvel később babaremény miatt mentem hsg-re.. ott kiderült hogy le van tapadva a meglevő kürt is.. sikerült megoldani aztán azonnal teherbe estem:)

laparon nem valódi átfújás van hanem egy színes anyaggal átfecskendezik.. ugyanúgy mint a hsg-nél ahol sugárfogó az anyag..


sok sikert!!!

2009. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm a következő hónapban teherbe esett!

Két év múlva a második baba pedig az első próbálkozásra sikerült nekik!


Sok sikert Nektek is!

2009. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A petevezeték átfúvás sokszor önmagában is eredmény hoz. Főleg ilyen esetekben, amikor "el volt záródva" de ki lehetett mosni a dugót.
2009. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én átfújás után 1 hónapra terhes lettem de sajnos méhenkivüli lett.De úgy látom többen vannak akiknek sikerült utánna.Én a ritka kivétel vagyok
2009. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!