Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerulhet-e a laparoszkopias...

Sikerulhet-e a laparoszkopias mutet utan a baba?

Figyelt kérdés
Tobb mint 4 eve probalkozunk a babaval. Az orvos(ok) szerint egeszsegesek vagyunk. Nalam sem latnak semmit, de meg sem sikerul. Szerintetek mennyi az esely arra, hogy a mutet utan sikeruljon a varva-vart baba?
2009. dec. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj van akinek sikerül van akinek nem,én 10 évet vártam a babámra,de ismerek olyat akinek a műtét után egyből sikerült.
2009. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rendben vagy, miért a műtét? Átjárhatóságot néznek?

Nekem pcos miatt volt. Sajnos nem segített, legalábbis javulás nem látszott az uh-on. Dec-ben volt a műtétem, nem jött meg csak 1szer utána, így újabb stimulálás jött március közepén és akkor sikerült teherbe esnem. Nem tudom, volt-e szerepe a műtétnek vagy elég lett volna a stimulálás, de most már nem is érdekel. Sikerült és ez a lényeg. (Ma 1 éves a lánykám:)))))))

Ne görcsölj rá és csak pozitívan állj a műtéthez!

Remélem, segíteni fog.

Sok sikert és Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

6 év és számtalan orvos reménytelenűl!!

2008. áprilisban volt a laparoszkópos műtétem, júniusba teherbe estem és most van egy gyönyörű 9 hónapos babám :-) Van Remény !!!

2009. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített. PCOS vagyok. Már a Kaáliban vagyunk :(
2009. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom avalaszokat!
2009. dec. 26. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi bajotok,a kkor miért a műtét?


Pszichológusnál jártál már? Talán ez van a háttérben. Nekünk ez volt. Inszem, vetélés stb, majd spontán baba szuszizik most mellettem.

2009. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak olyan gondok, amelyek sajnos az ultrahangon nem latszik, ez velem is igy volt. Pszichologus-nal jartam-e?- magam is az vagyok :(
2009. dec. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!