Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy férfi rendszeresen...

Ha egy férfi rendszeresen forró fürdőt vesz az tényleg csökkenti a teherbeejtési képességét?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő.

De én annyit tudok mondani, hogy párom rendszeresen, kicsi kora óta tojásfőző vízben fürdik. Órákig képes áztatni magát. Ha hűl a víz, pótolja forróval. Én nem tudok vele egy kádban fürdeni. Volt, hogy el is aludt a vízben.

Nemrégiben átesett egy teljes körű kivizsgáláson, és mindent a legnagyobb rendben találtak. Sőt! Az átlagnál jobb eredményei voltak.

Szóval szerintem nem ezen múlik, de ha eleve gond van a kis hadsereggel, lehet ez csak tovább súlyosbítHATja a dolgot. Erősen egyénfüggő a dolog...

2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet.

Az én férjem is ugyanilyen forró-fürdős.

Ő maga mondta, hogy ha nem akarna összejönni a baba, akkor a forró fürdő lesz az első, amivel leáll, de erre nem került sor, mindhárom gyermekünk az első tervezett hónapban megfogant...

2012. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A herék azért vannak ott lenn, hogy hűvösben legyenek. Nem tesz jót a meleg fürdő, a műszálas alsó, és a szűk farmer nadrág sem.
2012. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak. Akinek teljesen rendben van a spermaképe, annál túl sokat nem oszt, nem szoroz. Azoknak a férfiaknak, akiknél gond van, az orvos is szokta javasolni, hogy ha gyereket szeretne, akkor mellőzze a forró fürdőt.
2012. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

A folyamatos meleg bizony elsorvasztja a heréket, és fogamzás képtelenséget okozhat.


A herék nem hiába lógnak a testen kívül, ha jót tenne a 37 fok nekik akkor bent maradtak volna.


De nem csak a forró fürdö, hanem pl autóülés fütése sem túl jó. habár ez leginkább soföröknél rossz akik órákat ülnek melegített ülésen.

De rendszeres fürdözés több órát naponta is biztos befolyásolja.


az hogy heti 1-2 lakalommal valaki forró fürdöt vesz, vagy hogy valaki meleg vízben ül 15 percet naponta, az nem hinném hogy befolyásolja.

2012. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekünk már van 1 kisfiunk és a párom minden nap kb 15-20 percet fürdik.Igazából csak azért kérdeztem,mert kíváncsi voltam,hogy ez váltohat e?pl az első baba sikerült a 8. hónapban,akkor mondjuk ha a második csak másfél év múlva sikerül lehet e az oka a forró fürdő.Vagy időközben kialakulhatnak más problémák ami miatt nem jön a baba?
2012. máj. 19. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem forró vízben fürdik, erős dohányos, és nagy kávé ivó, és 50 fölött van. Mégis 2 hónap alatt teherbe ejtett. Ettől függtelenül a herék nem szeretik a tartós meleget, de egy egészséges férfinak a forró víz nem árt. ha gond van, akkor kell az ilyesmi dolgokat elhagyni.
2012. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag csökkenti, nem hosszú távon. A forró víz árt a spermiumoknak, de mivel azok újratermelődnek, így nincs probléma. De valamelyest fogamzásgátló hatással is bír a forró fürdőzés.

Azért ez sem szentírás, az én férjem is mindig forróban fürdik, de már a harmadik babát várjuk. :-)

2012. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!