Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség első jelei,...

Mik a terhesség első jelei, az első menstruáció előtt, (a mi esetlegesen elmarad, ha meg termékenyedet a petesejt)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején amikor 4-5 hetes lehettem ugyanúgy fájt a hasam mintha megjönne és nekem még utánna minden hónapban fájt amikor eredetileg megjött volna.
2009. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
hányinger,mellfeszülés,kívánósság,én állandóan pisilni jártam,de durván 20percenként.Fáradékonyság,ilyesmi.
2009. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyénfüggő!

- van akinek semmi tünete sincs

- van akinek derékfájás

- mellérzékenység, mell fájdalom hónalj felé, mell duzzanat, mellbimbó érzékenység, mell eresedése

- fáradékonyság

- hányinger, émelygés

- haszurkálás szerű érzés

- gyakori vizelési inger (de ez lehet csak később jelentkezik)

- kívánósság

- a testhőmérséklet kicsit magasabb

- krémes folyás, vagy semmilyen folyás (a vizes folyás mensi jele)

Azt hiszem ennyi jutott most hirtelen eszembe, de ha van még valami akkor kiegészítem ha eszembe jutott!

2009. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó étvágy, mellfeszülés, mellbimbó érzékenység, az átlagosnál kicsit nagyobb fáradékonyság, hajnali "leizzadás", nyújtózkodás :-), köhögésre, nagyobb mozdulatra izomfeszülés érzés a méh két oldalán (nem petefészek szúrás), ha nem is túl gyakori pisilés, de hajnalig 1x biztos kimenetel...
2009. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
A várható menszi előtt még nem igen jelzi tünet, hogy terhes vagy. Esetleg a várt vérzés napjainál fogsz olyat érezni, mintha meg akarna jönni és a kimaradt vérzés után kezdődnek az igazi tünetek.
2009. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:16 vagyok. Ezek a leírt tünetek a nemvárt menzesz előtti lehetséges tünetek, amik nálam valósak voltak kb. a menzesz előtt már 5 nappal. A teszt pozitív.
2009. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22:16-os.Nekem is vannak ilyen jeleim,és azt hittem már csak képzelődök mindenki azt mondja menszi előtt nincs semmi jel.Én esténkén 3-4 megyek pisilni(ha nem mennék bepisilnék annyira).És olyan érzés esténként meg reggel mint aki klimaxol....hőhullámjaim vannak+derékfájás nem gyenge.
2009. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem mensim még 3 hét és vizes folyásom van illetve alul fáj a hasam nem petefészkemnél akkor?
2010. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia:)nekem is ezek a tünetek vannak.és most megvárom hogy megjön vagy nem.remélem nem.de szoritok neked.
2010. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!