Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt fiatal kismamâk?...

Vannak itt fiatal kismamâk? Hogyan viselitek a terhességet? Akartâtok a picit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete késik a vérzésem, reggelente nem érzem jòl magam, szinte bokâkolok, minden nap fàj a hasam görcsölök mintha megakarna jönni , aztàn elmùlik. Tegnap 37,5 volt a testhőm . A ma reggeli tesztem halvàny pozitív lett! Nem tudom elhinni az eredményt! 20 éves vagyok!
2012. máj. 20. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

ha 2 hete késik miért csak ma teszteltél? Akkor már nem halvénynak kéne lennie.

most elgondolkozhatsz.....ha nem akartad akkor védekezhettél volna

2012. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én 21 éves vagyok,de mi nagyon szerettünk volna mar babát!:))) nekem eddig semmi bajom nem volt,de most 2 hete néha emelyges,kajaundor. Na meg az állandó pisiles:)) én mar 2x voltam dokinal, most legutóbb mar 1cm volt a babám,és hallottam,ahogyan dobog a szivecskeje:)) 7+3 hetes babas. Ti nem terveztetek?
2012. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fogamzâsgàtlòt szedek màr hònapok òta! Azért nem teszteltem eddig mert nem gondoltam terhességre!
2012. máj. 20. 17:43
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem terveztük , de ha màr ìgy alakult nincs szìvem elvetetni!
2012. máj. 20. 17:45
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Egy babát sosem lehet megbánni, hidd el! Azt már annál inkább, ha elveteted.
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mikor mentél orvoshoz? Hâny tesztet csináltál? Bocsánat,h ennyit kérdezek csak érdekel!
2012. máj. 20. 18:09
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is tabletta mellett csúszott be, 17 vagyok.

Én a 2. kimaradt megvonásos vérzésemnél teszteltem, mert a doki azt mondta, hogy 1-1x előfordulhat, hogy nem jön meg, tuti nem baba... Hát nem jött be.

Most vagyok a 8. hónapban.


Te melyik tabit szedted? Normálisan szedted?

2012. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok, a 21 éves 8 hetes babás.

Én nagyon sok tesztet csináltam, mert nem hittem el.

Aztán a várható mensim napjától két hetet számoltam, akkor voltam 5+6 hetes. 3mm volt a babó, és már pulzált a szívecskéje :)

Én keddre nem vártam, és rá 1 hétre már erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll.

Ha neked 2 hete késik, és még csak halvány a teszted, akkor lehet, hogy később fogant a babuci :)

De ha elmész egy dokihoz, maximum visszahív 1-2 múlva :)

2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok és 30 hetes terhes,de nem volt tervezve. Nekem is fogamzásgátló mellett jött össze. Most már egyre nehezebben viselem. Ha nem eszek akkor alszok,na meg ez az állandó pisilés.
2012. máj. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 18 leszek és 38hetes vagyok. Óvszer mellett estem teherbe. Nem volt tervezett baba. Én 10hetessen voltam dokinál. Kezdek egy kicsit félni a szüléstöl.
2012. máj. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!