Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt fiatal kismamâk?...

Vannak itt fiatal kismamâk? Hogyan viselitek a terhességet? Akartâtok a picit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete késik a vérzésem, reggelente nem érzem jòl magam, szinte bokâkolok, minden nap fàj a hasam görcsölök mintha megakarna jönni , aztàn elmùlik. Tegnap 37,5 volt a testhőm . A ma reggeli tesztem halvàny pozitív lett! Nem tudom elhinni az eredményt! 20 éves vagyok!
2012. máj. 20. 17:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Symicia nevezetű fog.gàtlòt szedtem! Befolyàsolhatja vmi a teszt eredmènyèt? Létezik téves pozitìv? Tènyleg nem tudom elhinni! A minden napos émelygés, kajaundor, amiket eddig kìvàntam ès megtudtam enni most màr rà sem tudok nézni! :( nem tudom.h mit egyek mert semmi nem jò! Ti hogyan vagytok ezzel?
2012. máj. 21. 06:31
 12/17 anonim ***** válasza:
21éves vagyok,21hetes babás.Nem terveztük,de egyszer nem védekeztünk és összejött a kis töpikénk(bár előtte is csak megszakításos volt).Ennyi késés után fura,hogy halvány a teszted.Nekem nem volt semmi tünetem amúgy,csak hogy a 34napos ciklusom is késik már 1hete.És abszolút jól vagyok,már lerúg a kicsi a székről néha :) Gyógyszer melletti teherbeesésre annyi tudok mondani,nagy valószínűséggel nem lett rendszeresen szedve.Nem ok nélkül mondják,hogy mindig ugyanabban az időben kell.És mellesleg a rendes orvos azt is mondja,hogy 1hónapot várni kell,hogy tényleg beálljon,nem elég annak 1hét.
2012. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi hogy vagyunk ezzel? Itt most az abortuszra gondolsz?
2012. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én múlt héten töltöttem a 20-at, és ma vagyok pont 15 hetes kismami. :) Nem terveztük, de volt 1-2 alkalom, mikor még megszakítással se védekeztünk. Nagyon örültünk neki, és mindenki szintén így a családban. :) Mondjuk hozzá tartozik, hogy akár egyedül is el tudnám magunkat tartani, ha úgy alakulna, szóval nem anyukám nyakára fogok szülni. (Vőlegényemmel együtt élünk, saját autója, lakása van, nekem is lakásom, szakmánk, állásunk mindkettőnknek.)
2012. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is fiatal vagyok, 21 éves, de nekem már meg van a picikém, 4 hónapos :) És nekünk sem volt tervezve, de most már nem tudnám elképzelni az életem nélküle :)

2012. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló: én minden este 20:35-kor szedtem, sosem hánytam, nem volt hasmenésem, más gyógyszereket sem szedtem, az első hónapban gumit is használtunk. A 8. levélnél lettem terhes.


Szóval nekem ne mond, hogy rendszeres, normális szedésnél nem lehet teherbe esni, nekem is összejött... 1.000-ből 1 nőnek jön össze 1 év alatt..

2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De nem sűrű eset,azért azt te is bevallhatod.A legtöbb ember nem úgy esik teherbe,hogy bogyót szed.
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!