Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha többszőr elment a baba,...

Ha többszőr elment a baba, mert nem tudott beágyazódni, akkor melyikkel tudnám elősegíteni a beágyazódást? E vitamin vagy palástfű tea?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gynevac oltással!
2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mitől nem tud beágyazódni? Nekem a tesztoszteron és inzulin szintem volt magas (PCO). Éppúgy elment, mint annak, akinek nem volt elég vastag a méhnyálkahártyája. SZerintem mielőtt vitaminozol, meg teázol, az okát derítsd fel!
2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2. válaszolóval. Az okát kellene kideríteni, hogy miért nem sikerül, és azt orvosolni. Az E-vitamin mondjuk nem árt, de ha valami hormonproblémád van, akkor hiába teázol meg vitaminozol. Hány hetesen mentek el a babák? Orvos mit mondott?
2012. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített a vitamin, amíg nem kaptam a problémáimra gyógyszert. A többszöri vetélés nagyon komoly dolog, endokrinológus nőgyógyásznak kéne veled foglalkoznia, és már rég túl kéne lenned egy csomó vérvizsgálaton. HA ezek megvannak, akkor jöhetnek a teák és vitaminok, biztosan inkább használnak mint ártanak.
2012. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!