Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Honnan lehet észrevenni, hogy nem repedt meg a tüsződ, és cisztád lett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Én nem vettem észre. A mensim nem volt olyan erős, mint másoknak, a barátnőim mindig szenvedtek a gimiben, volt, aki tesiről is kidőlt, nem értettem. Azt hittem, hogy csak jobban bírom a fájdalmat, mint ők. 25 évesen azonban egy nőgyógyász hívta fel a figyelmem arra, hogy cisztáim vannak, valószínúleg nemigen van peteérésem. Nem is érettem, de megmutatta és tényleg. PCOS. Pedig sosem voltak akkora mensi problémáim, mint sokan mondják, hogy nem jött meg időre (igaz 18 évesen fog-gátlót kezdtem szedni, ezért csak az eltőte levő időszakről tudok nyilatkozni). SZámomra ez, a gyenge mensi jelezte volna. Ill. minden más, ami ezzel a betegséggel jár (hajhullás, pattanások, zsíros bőr, hasi elhízás, és még sorolhatnám). Ill. az utóbbi 1-2 évben már a petefészek fájdalom is megjelent.
2012. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Horváthné M Tímea válasza:
Nekem véletlenül vette észre a dokim!Már 1 éve ott van.35x34mm-es volt 4hónapja.Talán egyszer el is tűnik onnan!Néha ha sokat mozgok akkor tompa nyomást érzek,amúgy más mellékhatása nincs!:)
2012. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!