Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 évesen nem jön a baba?...

21 évesen nem jön a baba? Elvagyok szomorodva.

Figyelt kérdés
már nagyon szeretnénk a párommal (22) egy kisbabát.10 hónapja próbálkozunk.Mindenki azt mondja hogy fiatalok vagyunk még bármikor összejöhet,de valahogy engem ez jobban elszomorít :( Másoknak rögtön összejön,még a szomszéd 40 éves nőnek is véletlenűl,ez kiakaszt.Tegnap reggel arra ébredtem hogy rosszul vagyok,hánytam is.Ma reggel egésznapos hányingerel küszködöm és még étvágyam sincs.Pont most vagyok a ciklusom közeppén,a hasam fájdogál olyan mintha meg akarna jönni.A terhességet én kizárnám de a párom bízik abban hogy hátha a baba csinálja.Hiába magyarázom neki hogy még csak most lehet ovum,bizakodik továbbra is.
2012. máj. 21. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell elkapkodni.És nem kell egyfolytában a babára gondolni.Ti cigiztek,isztok valami alkoholt? Ez is számít. Nekem 2évig nem jött össze,és pont akkor lettem terhes,amikor nem számítottam rá.:)
2012. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mancyka7c válasza:
50%
en is 21vagyok, nekunk sem jon a baba lassan 1eve. Szomorkodom is miatta eleget. De ez sem hasznal. Talan majd egyszer osszejon! csak ne add fel!!
2012. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
LEhet sokminden oka. 21 évesen is lehet biológiai oka, a fiatalság nem ment meg a betegségektől. De ez legyen az utolsó lehetőség. Éljetek egészségesen, sok mozgás, séta a szabadlevegőn, szeressétek egymást nagyon. Hagyd egy picit az ovu számolgatást, meg tünetfigyelést. Sokaknak már ez is meghozza a sikert! Szerintem csak nagyon akarod. Ha nincs eredmény fél év múlva sem, akkor meg doki. Addig meg pihizzetek kicsit! Jön a nyár! Gondoljatok úgy rá, mint az utolsó kettesben töltött nyárra, és adjatok bele mindent! Őszre itt lesz a pici a pocidban! Nyugi!
2012. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia nekünk is egy év kellett hogy összejöjjön 23 vagyok és a férjem 26. Ne aggódj összejön.

Én az utolsó hónapban feladtam és meglepetésemre összejött:-)

A baba most 1 hónapos már.

2012. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én nem cigizek és nem kávézok,a párom cigizik és kávézott is nagyon sokat de a kávéról lemondott,alkoholt 2-3 havonta szoktunk fogyasztani bulik alkalmával
2012. máj. 21. 17:31
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat
2012. máj. 21. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor fog összejönni, amikor nem projekten vagytok, hanem csak szeretitek egymást. A gyerek tudja, mikor kell érkeznie. Nekünk sem jött sokáig, de 1.5 év után megszakítással mégis csak sikerült.
2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Tudom,hogy nem megnyugtató válasz,de majd jönni fog.És soha ne add fel!Mondom én,akinek 5 év várakozás után jött össze a baba!Tudod te mi az?!5 év...3 lombik és nem.De nem adtam fel!És 5 év után megszületett a csodálatos kislányom.Már 2,5 éves és 28 hetes vagyok a a húgijával.Mert nem adtam fel!Egy kivizsgálás nem ártana mindkettőtöknél,esetleg málnalevél tea vagy kapsz clostyt,ha elmész a dokidhoz.Fel a fejjel!
2012. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Én pár hónapig "görcsöltem" rajta, de hiába. Aztán nagyon sok lett a munka, nem gondoltam rá, és két hét múlva már meg is fogant a kisfiam. :) Szerintem egy kicsit élvezzétek egymást, ne nézegesd a naptárat, ráérsz. Pont egyidős vagy velem. Próbálj ne ennyire koncentrálni a babázhatnékodra, és egyből sikerülni fog. :)
2012. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
próbálok nem a babára gondolni,néha még sikerűl is de csak pár napig ami nálam haladás :)
2012. máj. 21. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!