Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart az ovus fájdalom?

Meddig tart az ovus fájdalom?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy több napig is eltart az ovulációs fájdalom? Most már harmadik hónapja figyelem meg h félidőben görcsölget az alhasam! már van egy kisfiam és szülés után elkezdtem szedni fog. gátlót. most szeretnénk kis tesót, és 3 hónapja hagytam abba! előtte ilyet sosem éreztem!a fájdalom eltart kb 4 napig! Eddig biztos voltam benne hogy ovulációról van szó, de most kicsit elbizonytalanodtam! Mi van ha ciszta! az első alkalommal voltam vele orvosnál de nem tudta hova tenni a tüneteimet! Nyomásra nem érzékeny és nem is sugárzik sehova csak görcsölget hol jobb, hol bal oldalon, hol középen!
2012. máj. 22. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyéntől függő. normál esetben pár napig tart.
2012. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyénileg változó. Én is azóta éreztem ovulációs fájdalmat, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót. A szedése előtt nem volt ilyen. De akkor mindig csak 1 napig fájt. Aztán terhes lettem, és a szülés után nem sokkal megint szedtem fog.gátlót, és azután hogy abbahagytam már nem 1 napig fáj, hanem nekem is 3-4 napig biztosan. Én is első alkalommal voltam orvosnál, mert akkor egy 7-ig is elhúzódott, de mondta, hogy peteérésem van, látszott a szépe nagy tüsző azon az oldalon ahol éreztem a fájdalmat. Szóval ne izgulj, biztos nincs gond, csak változnak a dolgok. :)
2012. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem változó. Van hogy fél napig, van hogy 2 napig érzem. Én fogamzásgátló előtt kb. 2 hónappal kezdtem el érezni, aztán elkezdtem szedni, akkor abba maradt, és mióta nem szedem 1 éves újra érzem minden hónapban.
2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha már van erről tapasztalatotok->mikor van esély a sikeres együttlétnek? Mármint aznap voltunk együtt amikor elkezdődött a görcsölgetés! fájt egy kicsit közben is a méhem! akkor van esély a kis gólyára?
2012. máj. 22. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanígy jártam a 2.születése után.

Azóta napokig tart a görcsölés peteérés környékén.

Szerintem vegyél lh tesztet vagy hőmérőzzél,az a biztos.

2012. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!