Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív volt a teszt, mégsem...

Pozitív volt a teszt, mégsem voltam terhes. Akkor miért/mitől lett pozitív?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

ciszta?

korai terhesség?

2012. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi tesztet csináltál? Mind pozitív lett? Utána megjött esetleg? (Korai vetélés lehetősége)

Cisztád nincs? Gyógyszert szedsz?

2012. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálkozunk. Jövő héten kellene megjönnie. 1-1,5 hete teszteltem pozitívat, rá 2 napra negatívat. És azutolsó menzeszem 1 napos volt. Cisztáról nem tudok, mikor abbahagytam a gyógyszert voltam orvosnál, azt mondta minden rendben van.
2012. máj. 22. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tesztet csináltál? Lehet, hogy az első érzékenyebb volt. Mostanában nem teszteltél újra? Mert gondolom az az egy napos menszi az már nem is igazi volt, és ha baba van, akkor az már korábban fogant, (tehát mostmár nem jönne meg)mert írtad, hogy 1-1.5 hete teszteltél, és jövő héten (nem) kellene megjönnie.
2012. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Normál cisztától nem lenne pozitív a teszt. Csak olyan nagyon ritka fajtától, ami már rosszindulatú, és azt már rég észrevette volna a dokid. (Szóval emiatt ne aggódj!)


Ha jól számolok kb ovu előtt pár nappal teszteltél, lehet hogy az LH hormont mutatta (hasonló a felépítésük, a tesztek összekeverik őket, ezért lehet jóstesztnek használni az ovutesztet).

2012. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na milyen okosságot tudunk itt meg :) Akkor lehet, hogy tényleg az ovudat jelezte a pozitív teszt, én nem tudtam erről, hogy kimutathatja azt is :) Köszönöm én is az infot!

(Én írtam neked privátban :))

2012. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

:-))

Olyannyira hasonlóak, hogy tüszőrepesztőnek HCG-t adnak, és ugyanúgy ovut vált ki. :-)

2012. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem pont az előző ciklusom közepén peteéréskor lett poz. a 10-es one step teszt , majd másnapra neg. Szerintem simán lehet, hogy veled is ez volt.

2012. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!