Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt halvany pozitiv,8...

Teszt halvany pozitiv,8 darab, megse vagyok terhes? Konyorgom irjatok

Figyelt kérdés
most voltam reggel csinalni vervizsgalatot,BETA HCG es 0,1 lett az eredmeny!! a vervizsgalat negatin,ott azt mondtak hogy nem vagyok terhes,de akkor miert kesik 6 napja,es miert vannak halvany pozitiv tesztjeim?osszesen 8 darab!
2012. márc. 6. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Mikor kellett volna megjönnie? Bár a vérből kiderül, hogy terhes vagy e elég korán. Menj el UH-ra mindenképp. Az is lehet, hogy cisztás vagy, akkor is pozi a teszt.
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Mikor kellett volna megjönnie?
2012. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
6 napja kesik,nem tudom mi van miert nem lett jo a hcg teszt,nem tudom akkor miert van 8db halvany poztitiv tesztem,en ezt mar nem ertem,mar ugy beleeltem magam,es erre tessek!! ki vagyok idegileg
2012. márc. 6. 12:23
 4/27 A kérdező kommentje:
marcius 1-en kellet volna megjonnie
2012. márc. 6. 12:24
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem értem, a teszt is és a vérvétel is a HcG-t szűri, de a teszt megtalálta, a sokkal pontosabb vérvétel meg nem? Mikorra nem vártad a menzeszt?
2012. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Még csak pár napot késik! Nekem menzesz után 12 nappal is negatívak lettek a tesztek, pedig terhes vagyok. Ne add fel, de valahogy várd ki türelemmel a végét, drukkolok hogy babás légy!
2012. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem valamit elkevertek a vérvizsgálat eredmények között. Olyan nincs hogy a sima teszt kimutatja a terhességet, a vérvétel meg nem! Szerintem menny el más kórházba vérvételre, vagy kérj egy uh-t. Ha terhes vagy, akkor min. petezsáknak kell lennie!!!

Sok sikert kívánok neked, és szurkolok hogy csak a vérvételen csesztek el valamit!

2012. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
de valami baj lehet mert a teszten nem akarnak erosodni a masodik csik,csak ugyanolyan halvany,talan az utobii 3 egy kicsivel erosebb mint a tobi,de nem akar erosodni,de ahogy ra cseppentem a vizeletet es vegig fut a teszten a vizelet,ugy rogton megjelenik a masodik csik,csak halvany rozsaszinen
2012. márc. 6. 12:31
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Képet tudsz felrakni? Ez elég érdekes. Kérj egy uh-t, ha babás vagy, legalább a petezsáknak látszódnia kell.
2012. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hat de elofordulhat ilyen hogy tevednek a laborban?sajnos kepet nem tudok feltenni,de hidjetek el ott van a masodik csik,es meg rozsaszin is
2012. márc. 6. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!