Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értelek titeket lányok?...

Nem értelek titeket lányok? Miért teszteltek olyan hamar és főleg akkor mikor még nem is késik?

Figyelt kérdés
tudom hogy nehéz a várakozás de szinte napi szinten olvasok olyat hogy 11 dpo.-on tesztelnek.Pedig ilyenkor néha még a 10-es teszt sem mutatja ki.Ne hurrogjatok le emiatt csak komolyan nem értem.Én pl. 5 hónapja teszteltem utoljára akkor is 1 hét után.

2012. máj. 23. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nem tudnak várni sajnos
2012. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a 3. terhességem,én is mindig késett menstruáció után teszteltem.Ennek ellenére megértem őket,mert több ismerősöm is 6-8 éve vár babára, és semmi eredmény sajnos.A kimaradt vérzés utáni teszteléssel sok csalódástól kímélnék meg magukat,csakhát nehéz várni,pedig valóban célszerűbb lenne...
2012. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Aki nagyon akarja, azért, aki meg nagyon nem akarja, azért. Csak tudnám, miért fáj ez neked...

Kicsivel szimpatikusabb lenne a kérdésed, ha az első mondat nem lenne... Akkor elhinném, hogy nem kekeckedni akarsz.

2012. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az előttem szólóval egyettértek
2012. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Remény miatt! Remény arra, hogy sikerült-e, mert sok nő pl.:én is kudarcként éli meg hogy ebben a hónapban sem sikerült!

És minden egyes hónap egy új remény!

Remélem neked elsőre összejön majd a baba,

vagy össze jött már...


Sokan hónapokat, éveket várnak míg megtörténjen a csoda!


És vannak olyanok is akiknek soha nem jön össze!

2012. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18 hónap sikertelenség után, mikor is kiderült, hogy a férjem alacsony spermaszáma végett nem jön a baba,és már 3 hete tudtuk, hogy lombik lesz 9dik dpo-n halvány pozit teszteltem. Emlékszem azon a reggelen a férjem értetlenül nézett rám minek tesztelek????? Nem tudtam neki megmondani mért...
2012. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Mindenki akkor tesztel amikor akar, nem gondolod? Talán mert gyerekre vágynak! Kit izgat, hogy te nem érted ezt!

Kekeckedj máshol!

2012. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a kérdező nem kekeckedésnek szánja, tény, hogy én nem tettem volna fel, mert jönnek a bunkó beszólások erre, hogy ha nem tetszik el lehet menni olvasgatni más fórumba, stb... de az tényleg elég bosszantó, hogy naponta jönnek az olyan kérdések, hogy egy hetem van még a mensesig, de negatív a teszt, lehetek még terhes? IGEN lehetsz ha megvárod, hogy megjön-e vagy nem. Nehéz visszafogni magát az embernek, hogy ne kommenteljen be ezekre a kérdésekre olyan választ, ami teljesen magától értetődő és minden épeszű ember tudja. De ha meg bekommentelnek, akkor lepontozzák...
2012. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
aki koran tasztel az altalaban annyira akarja a babat hogy csak ekorul jarnak a gondolatai.aztan persze sokszor csalodas, megnagyobb bizonytalansag lesz a vege a korai tesztelesnek. sajat magukat keszitik ki az ilyen nok. en 12 nappal a kimaradas utan teszteltem, mert tudom hogy keshet a mensi minden ok nelkul is.
2012. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!ez nem kekeckedés!már 3 éve várjuk az első babát,tudom ki mit érez ilyenkor sajnos :( és kértem hogy ne hurrogjatok le emiatt,most akkor én is vegyem ezeket kekeckedésnek mert leszoltok? :/
2012. máj. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!