Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ma kellet...

Emese94 kérdése:

Terhes lehetek? Ma kellet megjonie 1 hete fekudtem le a baratommal szuz voltam vedekeztunk a gumit ellenoriztuk nem volt lyukas miert kesik most?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy, inkább csak a stressz miatt késik, vagy beteg voltál(?), vagy valami miatt idegeskedsz mostanában(?), több oka is lehet.
2012. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem idegeskedek de felek h terhes lettem
2012. máj. 20. 21:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha rendesen használtátok a gumit, nem lettél terhes.


Az első szexuális élmények olyan hatással lehetnek egy női szervezetre, ami bekavarhatja a ciklust. Főleg, ha fejlődő szervezet vagy még. (és gondolom az, manapság kevesen kezdik 20 felett). No para, meg fog jönni!

2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok es nagyon felek
2012. máj. 20. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a para is eltolhatja. Ha nem szakadt ki (és azért az elég feltűnő) akkor nincs gond! Ne parázz már ennyire! Ha pedig ennyire nem bízol a gumiban, akkor használjatok kiegészítő fog.gátlást is, spermicid krémet, tabit, valamit, mert nem normális ez a para, amit most csinálsz! Ma kellett volna megjönnie, még egy napot sem késett! Nyugi már!
2012. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jo de eddig mindig pontosan jott:(
2012. máj. 20. 21:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak nehogy pharmatexet kezdj el használni! Mert abból lesz a baba...

Nah, de ha használtatok óvszert, nem hiszem, h terhes lennél, csak nagyon rá vagy stresszelve arra, h 'Úristen, terhes vagyok!' és ezért késhet!

2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De eddig nem éltél nemi életet. Plusz nem gondolkodtál és paráztál napokat azon, hogy meg fog jönni. A női lélek sokat tud ártani a testnek! Ahogy leereszted ezt a stresszt, meg fog jönni! Az, hogy nem ma, hanem holnap, vagy holnapután, nem gond, hidd el. Ennyire senki mensije nem pontos! Főleg nem a felnőtt nőké! Mindig lehet plusz-mínusz egy-két nap! Ha egy hét múlva sem jön meg, csinálj tesztet. De szerintem nem vagy terhes.
2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. máj. 20. 22:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes, én már két gyermek édesanyja vagyok, és hasonlóan jártam, és még veled ellentétben én örültem is volna egy újabb babának, de egy hét késés után megjött. Úgyhogy az igaz teljesen: stressz, aggódás, bármi megbillentheti a hormonrendszeredet, ami nagyon érzékeny. Nyugodj meg, azzal éred el a legtöbbet!!
2012. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!