Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Nem tudtam hogy terhes...

SOS. Nem tudtam hogy terhes vagyok, és a hétvégén alkoholt ittam! Árthattam a magzatnak?

Figyelt kérdés

5 és fél hetes terhes vagyok. A hétvégén buliban voltunk, és megittam 2-3 sört. Ekkor voltam kerek 5 hetes. Árthattam a magzatnak,? nagyon félek???

Ui: azért nem gondoltam terhességre, mert megvolt a mensim, tünetem sem volt, de ma már nagyon feszült a mellem, hát vettem egy tesztet, ami pozitív lett rögtön..


2012. máj. 23. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle semmi bajotok.


A masszív alkohol, dohány és drog az, ami árt a magzatnak.


Terhesség alatt is ihatsz alkoholt. Sok helyen a vörösbort minden napra ajánlják. Persze, nem literesével, hanem 1-2 kis pohárral a vérképzés miatt.

2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond. Ha nem iszol minden nap, és nem iszol nagy mennyiségben, akkor nem ártalmas. (Én még a nyári melegben nagy pocakkal is megittam NÉHA egy FÉL pohár sört.)
2012. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sógornöm 7honapos terhesen láttam hogy a fia ballagásán ivott egy feles pálinkát:O:D
2012. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz semmi baj. :) Én is ittam néha-néha vörösbort amikor terhes voltam.
2012. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam,hogy terhes vagyok szilveszterkor,hiszen 1-én kellett volna megjönnie.Nem fogtam vissza magam.Semmi baja nincs a babámnak,ne izgulj.
2012. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
majd csak 6-7 hetesen lesz közös a vérkeringés, addig nem is tudnál vele ártani
2012. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle.

Nagyon gratulálok!

2012. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!