Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvannak a terhességi jeleim,...

Megvannak a terhességi jeleim, vettem egy tesztet, de lehet, hogy még korai volt (1 hét még a mensiig), egyértelmű negatív volt! Elmentem fogröntgenre, ha esteleg terhes vagyok, árthattam?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ártott volna a röntgen!

Valószínűleg hamar csináltál tesztet, nincs még elég hcg a szervezetedben.

Csinálj a mensi elmaradást követő 1-2 napon belül, akkor már biztos kimutatja.

2008. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leghamarabb az ovut követő 10. napon, tehát a ciklus 26. napján érdemes tesztelni, de még akkor is csak a 10-es érzékenységű mutat egyáltalán bármit is. A legjobb a kimaradt mensit követő első reggelen, akkor már majdnem mindegyik megbízható eredmény ad. A halvány csík is csík:)


A fogröntgen meg tutira nem ártott, hiszen a beágyazódás még csak folyamatban van, most osztódási szakaszban vagy még! Ezért a terhességi tünetek, még egy kicsit koraiak szerintem:)

2008. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéled be magadnak a babát egy kicsit?Kicsit nagyon korai,hogy bármit is érezzél.Nekem 5 napot késett!!!!!most megjött.A barátnőm 7 hetes!!!!terhes volt,mire a teszt halványan pozitívka lett.Tehát TÜRELEM,a fogröntgen nem árthat,de azért ilyen esetekben(ha babát szeretnél,és lehet hogy terhes vagy) az óvatos leendő anya,szól az orvosnak!!!!
2008. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Voltak hónapok amikor én már félidőtől rosszul éreztem magam, hányinger, szédülés de mégsem voltam terhes csak már nagyon akartam a babát. Aztán jött egy hónap amikor nem voltak tüneteim, jól éreztem magam és abban a hónapban nem jött meg, terhes lettem. Nem lehet, hogy Téged is becsap a szervezeted? viszont ha mégis terhes vagy akkor sem ártottál a röntgennel. Légy türelemmel és sok szerencsét!
2008. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!