Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok, pár órája derült ki, és ma voltam tűdőszűrésen. Árthattam a babának aki kb 2-3 hetes lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 hétben a "mindent vagy semmit" elve érvényesül. Ő még, ne sértődj meg, de nem baba, hanem egy ici-pici kezdemény, igaz, hogy kis életke, de nagyon nagyon védve van mélyen benned. Szerintem nem árthatott, ha megmarad, a 12. hétig úgyis kiderül, mindenképpen szólj a dokinak, hogy alaposan nézze át, mert voltál szűrésen ebben az időszakban.
2009. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek fogröntgent csináltak annó, még akkor ő sem tudta. Egészséges kisfia született. Nyugi, de tényleg szólj a dokinak, ha mész.

Gratulálok Nektek!

2009. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem ártottál neki. Én is így voltam, csütörtöki napon tüdőszűrésen voltam, hétvégén nagyon megerőltettem magam (sajnos nem jószántamból), utána hét csütörtökön derült ki, hogy kisbabát várok. Azóta már 10 hónapos a rosszcsont, és semmi baja, eleven, okos baba. Szép babavárást neked.
2009. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mostanában lehetsz kiírva. Na, lett baja a babónak a tüdőszűréstől?

2010. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy írtál nekem, hogy lett-e baja a babámnak. sajna a 7. héten elment a baba, hogy mitől pontosan nem mondták. Akkor vártunk 3 hónapot és újból belevágtunk, és 17 hetes terhes vagyok, ugyhogy nagy az öröm! Szia
2010. jún. 22. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó babavárást Nektek, vigyázz Magatokra!!!
2010. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!