Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes ha...

Szerintetek lehetek terhes ha két negatív tesztem lett?

Figyelt kérdés
1 hete késik, viszket a mellem és a mellbimbóm, negatív lett 2 teszt is. Émelygek és nagyon sokat eszek, fel vagyok puffadva! Köszi a válaszokat!
2012. máj. 24. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz még, de szerintem egy hét késés után már azért ki kellett volna mutatni a tesztnek!
2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze lehetsz, de én a helyedben nem reménykednék.

Ezeket a tüneteket simán a tested is tudja produkálni, ha már annyira vágysz babára (nekem is volt mellfeszülés, hasszurkálás, tömegiszony, ösztönösen vigyázni kezdtem magamra, émelyegtem reggel stb). Úgyhogy inkább ne eménykedj, akkor nem lesz akkora a csalódás.


Sok sikert legközelebbre!

2012. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még nem akarok gyereket. Csak nem jön meg plussz amit leirtam... :)
2012. máj. 24. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.nálam például negatív volt a teszt és 8 hetes terhes voltam.
2012. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezzel most meg ijesztettél... :/

Hogy vetted észre ha negativ lett a teszt? Ugyanezek a tüneteid voltak?

2012. máj. 24. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Igen ezek voltak a tüneteim és negativ volt a teszt.
2012. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmentem dokihoz pont esedékes volt a kenet levétel és akkor közölte velem,hogy terhes vagyok,másnap csináltam tesztet reggel és negativat mutatott.
2012. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!