Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában teszteltek...

Akik mostanában teszteltek pozitívat mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Üdv. mindenkinek.

Én hétfőre nem várom.

Már alig bírok magammal, hogy ne teszteljek. De nem akarok csalódni.

Ti mit tapasztaltatok?

Nekem napokig szurkált a petefészkem, elég sok fehér folyásom van és péntek óta úgy fáj a mellem, hogy nem tudok hason aludni.

Szerintetek hétfőn lehet pozi tesztem?



2012. máj. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4,-én kellett volna megjönnie, de nem jött! Sokszor volthânyingerem , de nem furcsàltam. Aztàn 2 hét késès utân ùgy,h ùgy éreztem.h megfog jönni, előző hét vasàrnap teszteltem pozitìvat, amit megismételtem kedden mert nem hittem a szememnek és az is erős pozitív lett. Hétfő òta hânyingerem van , reggelente hànyok, nem marad meg semmi bennem, ég a gyomrom is, nem kellemes! néha fàjdogàlèg meg szùrkàl a hasam alja, eddig ennyi tűnetem van! :) Mielőbbi babàsodâs kìvànok Neked! :)
2012. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesíràsi hibàkért, telefonròl nehezebb pötyögni! :) Szerintem tesztelj nyugodtan ès ìrd meg az eredményt, Drukkolok! :)
2012. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem Én holnap már tudok Neked válaszolni!!!

Remélem pozit tesztelsz hétfőn (vagy vasárnap nem lősz el egyet?)

2012. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Hát majd meglátom, hogy vasárnap csinálok-e egy tesztet. Hát lehet, mert 32 naposak a ciklusaim, szóval lehet, hogy az az egy nap nem oszt nem szoroz... :)

Majd meglátom hogy meddig bírom ki... :)

Remélem holnap pozit tesztelsz... Drukkolok... Holnap írj... :)

2012. máj. 24. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon bírom a várakozást... :(

Szerintetek, ha április 26-án jött meg utoljára (5 napig tartott) és átlag 32 naposak a ciklusaim, akkor kb. a 16.-on volt a pé-m és most vagyok a 30. napon akkor ha most délelőtt tesztelnék az értelmetlen vagy lehet hogy halványan már jelezne???

2012. máj. 25. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Na sajnos nem tudok érdemleges válasz írni a kérdésedre!Sajna negatívat teszteltem!:(
2012. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!