Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 évesen nehezebb a teherbe...

35 évesen nehezebb a teherbe esés? 2 hónapja kezdtünk próbálkozni, a ciklusom mindig rendben van szerencsére, most elkezdtem szedni az elevitet is, csak tartok ettől kicsit hogy ebben a korban nehezebben fog összejönni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok és igen nehezebb.Az Elevitet nem ajánlom sűőt a doki is mondta,hogy ne,elkezdtem zabálni tőle.A Béres Gravida sokkal jobb,és probálj meg diétázni,egészséges kajákat enni,gyógyteát inni,tornázni pihenni.Tudom nehéz de én is rávettem magam és megéri a szenvedés.Kitartás.
2009. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem feltétlenül korfüggő, bár azt mondják, hogy idősebb korban nehezebben jön össze. Mi a párommal 21-23 évesek voltunk, mikor elkezdtünk próbálkozni és így is 7 hónap volt, mire sikerült. Van akinek 35 évesen azonnal sikerül. Próbáld meg a hőmérőzést is, az is sokaknak segít és semmibe sem kerül.
2009. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz.Négy hónap alatt sikerült, bár nem próbálkoztunk eszementen.A 35. születésnapom után pár nappal lettem babás...:)
2009. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a hőmérőzést is,ez a második hónapom hogy csinálom.Én az elevitről eddig jót hallottam,mondjuk ha már megvettük csak beszedem,legfeljebb utánna változtatok.Ti régóta próbálkoztok?
2009. jún. 29. 09:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Minden reggel azonos időben és még a paplan alatt legyél:)Pár hónapja.
2009. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az Elevithez annyit fűznék hozzá, hogy olyan étvágyat csinál, hogy az nem kifejezés. Én sikeresen 35 kg-ot híztam a terhesség alatt, mert nem sikerült önmérsékletet tanusítanom. :-( Most életemben először fogyókúrára kényszerültem és sokkal nehezebb, mint gondoltam.
2009. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem összejön mindenkinek hamarosan:-)))
2009. jún. 29. 09:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Osztom az elöttem szólót szinte észre sem vettem mennyit eszek tőle és most azért nincs baba mert túlsúlyos lettem.Kínykeserves a fogyás.
2009. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia én 33 multam áprilisban és első próbára összejött a baba:-)) Már majdnem 35 vagyok.:-) a görbézést csak ajánlani tudom...nekem sokat segitett.elevitet szedek igaz nagyon sokat eszek de eddig egy deka nem jött föl..:-))Csatolom a görbém hátha segit.

Sok sikert 6 hetes 6 napos kismami..:-))nem az évek számátol függ!!!! [link]

2009. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sajnos én is inkább teltnek számitok mint karcsúnak,igy nem mellékes dolog mennyit szednék fel a terhesség alatt.Igy is már átáltam a sok zöldségre és nagyon minimális kenyér mennyiségre.
2009. jún. 29. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!