Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom alig eszik gyümit...

A párom alig eszik gyümit vitamin bevitele 0! gátolhatja ez a teherbeesést? A speermák nem gyengébbek igy h alig eszik vitamint?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem valószínű
2012. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Az én férjem sem eszik semmi zöldséget, gyümölcsöt, nem is tudtam spontán teherbe esni, csak inszeminációval.

Nem tudom, hogy van e összefüggés, csak azért írtam, mert hátha lesz itt valami kis statisztika ebből.

2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom sem eszik semmilyen gyümölcsöt, zöldséget, vagy csak nagyon ritkán, vitamint nem szed, sőt még dohányzik is, de mi megszakított védekezéssel összehoztuk a kisfiúnkat már a 2. hónapban. Úgyhogy nem hiszem, hogy feltétlenül ezen múlik a spermák minősége.
2012. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi gyors válaszokat már nem tudom mire fogni h nem jön a baba
2012. máj. 24. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Vitamin nem csak gyümölcsben van.:) Ezen nem múlik, nyugalom.
2012. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én párom gyakorlatilag kávén, kólán, krumplin, pizzán és húson él... és dohányzik.

Mégis átlagon felüli a spermaminősége. :-)

2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gratulálok neki:))
2012. máj. 24. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom mekiskaján kólán meg cigin él mégis két gyereket hoztunk ôssze egyiket tabletta mellett másikat azonnal amint szerettük volna.
2012. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!