Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok, valaki segít?

Mustafakebab kérdése:

Tanácstalan vagyok, valaki segít?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már lassan egy hete késik a menzesze, előtte 1-2 hétig véres/barnás szerű váladéka volt. 2 tesztet csinált mind kettő negatív volt. Mi lehet a probléma? Babát várunk, vagy sem?
2012. máj. 25. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem hinném,hogy baba lenne a dologba,akkor a teszt már kimutatná.Valami bezavarhatott nála.Stressz,ideg,fogyás-hízás,de még az időjárás is.

2012. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném,ha tuti biztosra akartok menni vegyetek a patikában Clear Blue tesztet.Az ma Magyarországon az egyik legérzékenyebb,legmegbízhatóbb teszt kb 1500 FT.Digitális az esetleges terhesség korát is kiírja.
2012. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen a teszt, ha terhes kimutatja a legolcsóbb is. Lehet hormonzavar ,mert egy-két hét a mensi kimaradása előtt az pont az ovutól számított két hét amikor fogantatás és megtermékenyülés történhet, de nem igazán jellemző az ilyen hosszú vérezgetés ha baba lenne a dologba..persze lehet beágyazódásos vérzés is de az a nemvárt idejére esik és nem tart két hétig..ha nem jön meg neki mindenképpen érdemes ellátogatni a nődokihoz.
2012. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A clearblue 10-es érzékenységű? Itt több helyen azt olvastam, hogy nem, szóval akkor nem az a legérzékenyebb teszt:) gyógyszertárban lehet 10es érézkenységűt kapni, tudtommal! De egyébként ha már egy hete késik, akkor elvileg ki kellene mutatnia a kevésbé érzékenyeknek is.
2012. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!