Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá hogy ez már a baba?

Monanke kérdése:

Van esély rá hogy ez már a baba?

Figyelt kérdés
15-én volt a peteérésem, azon a napon és utána 2 naponta együtt voltunk a párommal.Legalábbis remélem hogy akkor volt a peteérésem,mert előtte áprilisban nem volt rendes menstruációm,szerintem késői peteérésem lehetett mert csak pecsételő vérzésem volt 5 napig. Tegnap figyeltem fel rá hogy a mellem szinte kiesik a melltartóból és eléggé fájnak a mellbimbóim is. Ma szúró érzést tapasztaltam bal oldalt az alhas környékén,olyan mintha meg akarna jönni.Tegnap csináltam tesztet de negatív lett, szerintetek ez lehet baba és ha igen mikor teszteljek legközelebb?
2012. máj. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban 15-én volt a peteérésed , akkor 31-e előtt nem fogsz megfelelő teszteredményt kapni. Nehéz kivárni, de majd az után csinálj tesztet.
2012. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon nehéz lesz kivárni..31-én mindenképp vásárolok egy clearblue tesztet,azt hallottam az a legbiztosabb teszt.Nagyon reménykedek!!!!
2012. máj. 25. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
ne csodálkoz akkor hogy negatív lett :) kicsit korai volt.Amúgy azokat a szúrkálásokat én is érzem,hol bal hol jobb oldalt.Drukkolok!
2012. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hogy drukkolsz,azt csak mellékesen írom le hogy Június 2-án leszünk 4 évesek a férjemmel,azt hiszem ennél szebb évfordulós ajándékot nem is adhatnék neki.

Majd megírom az eredményt,nagyon reménykedek.Remélem ezek a jelek tényleg a pici érkezését jelzik.

2012. máj. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!