Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok es nagy...

6 hetes terhes vagyok es nagy dilemmaban. Nagyon szeretnem ezt a babat,27 eves vagyok, tartsam meg szerintetek?

Figyelt kérdés
A problema az hogy voltam meg egy fiuval a baratomon kivul es a gyerek valoszinuleg az ove...A parommal megtarthatnam a masik fiut nem erdekli, de nem tudnam vele felneveltetni mas gyereket. ti ebben a helyzetben mit csinalnatok??
2012. máj. 25. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Hát elég nagy dilemma az biztos...

Ebben neked kell döntened, de az biztos hogy joga van a barátodnak megtudnia hogy nem az övé, és akkor majd eldöntheted hogy mi lesz.

2012. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok még mindig: de minek kellett mellette még egy fiú? ebből az tűnik ki nem igazán szereted a barátod, akkor meg hogy akarnátok felnevelni együtt? Főleg hogy nem is az ővé....
2012. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Tarts meg a babát, és vallj színt a párodnak. Ha belemegy, csináltassatok majd apasági tesztet. Ha elhagy, akkor felneveled egyedül, vagy a jövőbeli új pároddal.

Ne a babácskát büntessed (halállal), és ne is a párodat egy ennyire durva hazugsággal.


Csak bátran! Más is túlélt már ilyet. Hozd ki a lehető legjobbat a baklövésből, amit elkövettél.

2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, mert eleve nem maradnék benne egy olyan kapcsolatban, ahol képes vagyok (lennék...) megcsalni a páromat. Ez nem kapcsolat, hanem egy rakás sz*r, amin csücsültök. Ha most nem mentek szét, majd szétmentek később, akárkié a gyerek, úgyhogy azt döntsd el, hogy EGYEDÜL vállalsz-e gyereket.
2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Ne.
2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Első: HA szeretnéd a babát, akkor el kell döntened hogyha a párod nem vállalja te egyedül tudod-e vállalni, de az biztos hogy nem szeretnék a barátod helyében lenni... De végül is az sem kizárt hogy az övé nemde?
2012. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Aha... mert "babácskának" biztos nagyon tuti élete lesz, ha a kérdezőt elhagyja a párja (jogosan, akár övé a gyerek, akár nem - ugyanis a kérdező megcsalta...). Lehet, hogy éhezni fog, lehet, hogy az olcsó, ámde rossz minőségű ételek miatt elhízott lesz, az apja hiánya miatt önbizalomhiányos esetleg viselkedészavaros, esetleg kifog majd valami kevésbé jóindulatú mostohát... soroljam? Egyedül nem könnyű ám családot fenntartani, a kisgyermekes anyukákért nem kapkodnak a facér pasik, lesz neki egy örökké güriző, örökké fáradt és ezért türelmetlen anyja, aki soha nincs otthon.


Azért ez ennél bonyolultabb kérdés.

Én sem vagyok híve az abortusznak, de annak sem, hogy boldogtalan és nélkülöző gyerekeket neveljünk fel, csak azért, hogy éljenek.

2012. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, hasonlít a barátod meg az a fiú egymásra?
2012. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok elvetültem abortusz-ellenes, de ez már nekem is sok. Félred.gtál, most meg hogy ez ne derüljön ki abortálnád a gyereked..... Ekkora önzőséget....
2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
17:08-as, nem, ne soroljad. :) Ha akarnád, sem tudnád, és más sem. Nem lehet a jövőbe látni. Az a BABÁCSKA, akit szeretettel várnak és jobb jövő elé néz, honnan lehet biztos abban, hogy majd minden klappolni fog az életében? Bárki lehet beteg, sérült, önbizalomhiányos, gürizhetnek a szülei, bla, bla, de attól az esély még mindenkinek jár, hogy talán nem így lesz. Te írod, hogy a helyzet bonyolultabb, hát ebben igazad is van. A kérdező kapcsolatáról sem lehet fekete-fehéren ítélkezni, főleg nem nekünk, idegeneknek. Csak ők tudják, illetőleg a kérdező, hogy mi hogy történt. És hogy mi fog történni, azt meg ők sem.
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!