Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ÓRIÁSI dilemmában vagyok....

ÓRIÁSI dilemmában vagyok. Betegesen sokat agyalok lassan, hogy terhes vagyok vagy sem. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Legutóbbi menstruációm olyan volt mint még soha.5 napig tartott de ebből minimális volt a vér szinte csak barnázgattam.Mostani mensimet nem is tudom honnan számoljam.első barnázástól számolva 28.napon csináltam egy tesztet.(31-32napra szokott megjönni)Negatív lett :( Lehetek terhes ? Korán teszteltem? EGYÁLTALÁN NEM ÉRZEM HOGY MEG AKARNA JÖNNI,SEMMIT.Máskor mindig vannak előjelek.én csinálom magamnak mindezt?vagy tényleg babás lettem végre?(2.hónapja próbálkozunk egy missed abo.után.)

K É R L E K S E G Í T S E T E K !!!!!!!!!!! :(


2011. jún. 1. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a mensid valószínűleg a vetélés miatt ilyen. Nekem már 3x jött meg és ugyanilyen volt. Azért kevés és azért késik is, nem állt még vissza. Ha esetleg bizonytalan vagy, akkor a következő mensid az előző barnázás kezdetéhez számítsd, és ha az általad számolt naptól eltelik 5-6 nap úgy, hogy nem jön meg akkor tesztelj és biztos eredményt kaphatsz.
2011. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nekem a missed ab. után teljesen más lett a ciklusom, mint előtte volt. Sajnos elég sok idő kell, amíg rendeződik (minél idősebb volt a terhesség, annál több időbe telik). Nálad sem rendeződött még, ezért volt ilyen a vérzésed. Nekem egy éve volt ez a történet és még azóta sincs baba, bár már helyrejöttem. A 2 hónapos próbálkozás nem rossz eredmény, hidd el. Hagyd, hogy a szervezeted visszaálljon a régi kerékvágásba, utána minden rendben lesz.
2011. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már 8 hónap telt el az abortusz óta ... :) és mindig teljesen normális volt a ciklusom,még jobb is mint azelőtt.Azt hiszem várok még akkor néhány napot és ha késik akkor tesztelek.Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!!
2011. jún. 1. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!