Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja szúrkáló néha éles...

4napja szúrkáló néha éles fájdalom a hasban (alul), de egész nap olyan furcsa tompa gyenge fájdalmat érzek azóta. Baj lehet? Megemelhettem magam?

Figyelt kérdés
5 napja költöztünk és volt ,hogy egy két dologba én is besegítettem. Volt ,hogy emeltem fotelt is.
2012. máj. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet én is éreztem/érzek, a nőgyógyász azt mondta, ez teljesen normális érzés, belenyilallhat a hastól a szeméremcsontig, illetve felfele irányba is a rekeszizom felé. Nagyon nagyon kellemetlen is tud lenni, nekem a pihenés nagyon sokat tud segíteni rajta (és a magnézium). Ha tudsz, pihenj pár napig Te is, vagy amíg el nem jutsz az orvosig.
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy 24 hetes vagyok.
2012. máj. 25. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
És nem is jó kategóriába írtam :D bocsánat...
2012. máj. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!