Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma medilab tesztel egy halvány...

Kathrin01 kérdése:

Ma medilab tesztel egy halvány pozitívat (napközben) teszteltem. Vajon tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ez egy olcsóbb gagyibb tesztnek látszik, ha ez is kimutatta az már jó jel nem? Május 18-án hagytam abba a fogit, akkor megjött a megvonásos, de azóta 42 napja semmi.A melleim megnőttek és érzékenyek, más tünetem nincs.
2009. jún. 29. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki! :) Nekem is kimutatta! De hogy biztos légy tesztelj reggel egy másik fajta teszttel.

Gratulálok!

2009. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tesztek nagyon ritkán adnak álpozitív eredményt.
2009. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, babás vagy!:)
2009. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
medilabbal vigyázz, sűrűn álpozi sok lánynál. én a helyedben vennék másfajtát is, mert ez egy genya teszt.
2009. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos én a helyedben vennék egy másik tesztet és reggeli első vizeletből próbálkoznék újra ha az is pozi akkor tuti baba!
2009. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Vettem Gabrielt, holnap meg is csinálom. Majd megírom, h mi lett az eredmény.

Azért gáz, ha a Medi-lab nem lenne jó, mert az volt írva, hogy az orvosok is ezt használják. Remélem jót mutatott.

2009. jún. 29. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam reggel a gabrielt, egy nagyon halvány csíkot kaptam, de épp, hogy csak látszik. Szeretném hinni, hogy pozitív. Szerintem kéne várjak egy hetet, s akkor újra tesztelni.
2009. jún. 30. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!