Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május végén tesztelők, mi újság?

Május végén tesztelők, mi újság?

Figyelt kérdés
Én 30-31 körül tesztelek, ha nem jön meg. Ti hogy vagytok? Jelek, megérzések?
2012. máj. 26. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én majd csak 4-én! Addig reménykedem, mint minden hónapban!
2012. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30-ra nem várom, de semmi különöset nem érzek csak a cicim fájdogál de nem nagyon. De nagyon bízom benne hogy nem jön és minden rendben lesz:)

Veled mi újság? Valami tünet?

2012. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 29-re nem várom, és 31-én fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. Ma szédelegtem és nem esett jól semmi amit ettem. Szerintem most se jött össze. Ezt az eszem mondja, de a szívem reménykedik. Szóval fogalmam sincs. : )

Ti éreztek valamit?

2012. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Monanke válasza:
Én is 31-én fogok tesztelni,nagyon reménykedem benne hogy reggeli öröm az egész napot bearanyozza majd.Én a mellbimbóimon érzem a fájdalmat és szúrkálódást az alhasamban hol balt hol pedig jobb oldat.Más tünetem nincs,de remélem ezt is a kisbaba okozza.
2012. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hááát...az előző várandósságom óta nem szorultam hüvelykúpra...csak most...na, majd meglátjuk, mert ez nem hinném, hogy terhességi tünet :-) Drukk mindenkinek! Majd írjuk meg, mi van!
2012. máj. 26. 18:37
 6/28 anonim ***** válasza:
sziasztok.én mára nem vártam, nem is jött, pedig évek óta 28 napra pontosan megjön, de a mai wodfo tesztem totál negatív :(( tegnap este fájdogált a hasam, azt hittem reggelre megjön, de szerencsére nem :) Tünetem nincs, csak nagyon fáj a cicim, de az nem újdonság ilyenkor... illetve bal oldalon szúrkál. szerintetek van még esélyem?
2012. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szia! Míg nem jön meg, addig van esély! Lehet, hogy korán teszteltél. Van olyan akinek csak 1 hét késés után mutatta ki a teszt a babát. De jó neked, hogy már késik! Csak nyugi, nem jó a stressz. : )
2012. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Miért kellett hüvelykúp? Az hiszem én is összeszedtem valamit, mert erős folyásom van és mintha viszketnék kicsit.
2012. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Hogy vagytok? Van-e már valakinél valami?

Nálam hasfájás az van mindjárt megjön érzés meg egy kis folyás ilyen rózsaszínes:( De remélem ez most nem rosszat jelent.

2012. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ja 2. voltam:)
2012. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!