Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexeltünk május 24. én...

Szexeltünk május 24. én óvszer nélkül a barátnőmmel, nem élveztem bele, nem is éreztem hogy ment volna bele, előnedv. Amikor kihúztam nem láttam előnedvnek a nyomát. Mennyi esély van rá hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz Május 31. -e környékén fog megjönni neki.
2012. máj. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá, mondjuk én nő vagyok, nem tudom, ti mindig érzitek-e az előváladékot, de attól is lehet várandós! Az esély csekélynek mondható
2012. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne csekélynek mondható az esély? Az előváladék színtelen és nagyon kevés, persze, hogy nem láttad, amikor kivetted. Ha nem akartok gyereket védekezzetek! AZ esélyetek 35%. (lásd: megszakított közösülés pearl indexe)
2012. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 (első) menet volt, nagyon csekély az esélye, hogy sperma legyen az előváladékban, amit a prosztata termel. Egyébként ez átlátszó és merevedés után gyorsan megjelenik a fiúknál, hogy síkosítsa a hímvesszőt, így nem valószínű, hogy érzed vagy látod aktus közben.

(Mi lassan 10 éve védekezünk megszakítással sikerrel, pedig rögtön lett gyerekünk, amikor terveztük. Szerintem a pearl index azért lehet ilyen magas, mert elég nagy önuralom kell.)

2012. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!