Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terheseg?...

Szerintetek lehet terheseg? Nyugtasatok meg h nem!

Figyelt kérdés
Majus 1 -en a baratnomel lefekudtunk es kijukadt az ovszer persze ugyi9s kivedtem csak felek h par csepp vagy a elofolyadek kerulhetet a huvejebe majus 8 -an kellet volna megjojonn neki a havi es mar kesik 1 napja ... vegyetek figyelembe h ez 15 eves es ez az elso eset h veszely van ?? kerlek valaszoljatok ...

#terhes #ovszer kiszakadt
2012. máj. 8. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha még 15 éves akkor még nem is biztos hogy rendszeres a menstruációja.Ha már jóval többet késik akkor aggódjatok. ha 15dikéig nm jön meg neki csináljatok l egy tesztet. Kicsi az esély de nem kizárt. Máskor vigyázzatok jobban.
2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ma van 8.-a. Vagyis ha ma kéne megjönni neki akkor még nem késhet neki.
2012. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hat ... mar egy ket eve megvan a mestruacioja es azt mondja eleg pontos par napnal tobbet sose kesik es keset igen ma meg 8 adika de en mar minya megbolondulok az idegesegtol !! es ha nem megcsinaljuk a tesztet es ha pozitiv szerintetek mit csinaljak,csinaljunk ?
2012. máj. 8. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
15 évesen nem a szexel kéne foglalkoznotok hanem a tanulással! Magatokra vessetek ha most terhes lesz a kislány! Ennyi felelősség nem szorul a mai fiatalokba! Amúgy meg vegyetek egy tesztet és csinálja meg!
2012. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: A teszt még nem mutatja ki ha 1-jén voltatok csak együtt. Azért írtam hogy 15. környékén csináljatok egyet, akkor már ki kéne mutassa ha terhes, és nem jön meg addig neki.
2012. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
kijukadt :D :D inkább a helyesírást gyakorold!
2012. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kosz aki probalt hasznos infot mondani es masoknak szerintem nem a helyes irasomal kene foglalkoz egyebkent nem azert vannak a kerdesek h belekosenek hanem ha tudsz valami ertelmeset hozza szolni akkor tedd meg es ha nem akkor lebd tovabb thx ... es nem azt kerdeztem h szex hejett mit kene csinaljak .., lol
2012. máj. 8. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hejett? tényleg tanulj inkább gyerek,mert a helyes írásod valami borzalmas! HELYETT!
2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úr Isten! El sem lehet olvasni, amit írsz!

Inkább tényleg a helyesírással foglalkozz!

2012. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Latom ezen az oldalon is tul sok a barom :-j
2012. máj. 8. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!