Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a mehszajas dolog?

Hogy is van ez a mehszajas dolog?

Figyelt kérdés
MIkor van lent? Es mikor fent? Es mihez viszonyitva van fent, vagy lent? Ha elerem a mutato ujammal? Vagy ha nem erem el? Es mikor an nyitva? Ha menstruacio elott, akkor mennyivel elotte? ES honnan tudom, hogy nyitva van-e vagy sem?
2009. jún. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt utána nézhetsz: [link]
2009. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neztem, de nem nagyon tudok kiigazodni. Inkabb szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi. Mert pl en ugy erzem, hogy nekem most elegge lent van, mert a mutato ujammal jol elerem (nincsenek tul hosszu ujjaim), meg mintha lenne egy kis horpadas rajta, ez azt jelenti nyitva van? Csak mert ma kellett volna megjonnie, de nem jott, es nem hiszem, hogy terhes vagyok, mivel utoljara mikor a parommal voltam, az jopar nappal peteeres elott volt, es ovszerrel vedekeztunk is. Akkor ez most azt jelenti, hogy meg fog jonni? Elegge ossze vagyok zavarodva...
2009. jún. 29. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudod igazán behatárolni,hogy NEKED mikor van fent,vagy lent,ha az egész ciklusodon át kíséred a mozgását.Mindig reggel ébredés után és este kell nézni.Napközben is mozog,tehát az igazából nem mérvadó.A reggeli a lényeg,mint a hőmérőzésnél is.Az,hogy mensi előtt mikor van lent,az egyén függő,mert nekem pl. meses napján jön le teljesen,a tesómnak már előtte 2-3 nappal lent van.Menstruációnál a méhszáj nyitott és LENT van.A nyitottságot úgy érzed az ujjaddal,hogy szinte betudnál nyúlni(bocs a csúnya kifejezésért)és körbe puha és nagy az egész méhszáj.Fent van,amikor peteérésed van,csak akkor is nyitott,hogy a spermium könnyen bejuthasson.Fent van terhesség esetén is,csak akkor kemény és zárt,kisebb."összeszűkül".A középső ujjaddal vizsgáld magad,persze alapos kézmosás után.Amikor fent van,akkor alig,vagy nem is éred el.Remélem tudtam segíteni!(és érthetően írtam le)
2009. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!