Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En pentekre nem vartam 06.26...

En pentekre nem vartam 06.26 meg mindig nem jott meg ennek orulok is tegnap volt egy tesztem negativ, lehet ez meg terhesseg?

Figyelt kérdés
,ma egy kicsit szurkalt a hasam aztan meg elmult semmit nem erzek igazan ,de meg varok pentekik a tesztel de ha esetleg nem mutat pozit a tesz menjek orvoshoz ,mert mar egy kicsit aggodok is es drukkolok is ,persze szeretnem a babot
2009. jún. 29. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!!En aznap megcsinaltam amikor nem jott meg,es pozitiv lett.Szerintem orvoshoz meg korai menni,meg szivhang nincs,csak egy ures petezsak.En 7 hetesen voltam.Ha most mesz,ugyis vissza hiv 2 vagy 3 het mulva.
2009. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia

persze de lehetseges az is hgoy a teszt nem mutat ki semmit viszont ha lat is pete zsakot azt lahatja uhn?

2009. jún. 29. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Huvelyivel igen.En azert nem mentem hamarabb,mert feltem,ha csak petezsakot lat akkor megijedek.Biztosabbnak lattam,ha mar akkor megyek ha van szivhang is.De moatmar mozgolodunk is:)
2009. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 6. héten mutatja ki a hüvelyi csak.
2009. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 26-27.-ére nem vártam,nem is jött még meg.26.-án negatívat teszteltem,úgyhogy most megvárom a hétvégét és akkor tesztelek újra.Szerintem te is próbáld meg pár nap múlva.Neked mik a "tüneteid"?
2009. jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szia igazan nem erzek semmit azon kivul hogy emelygek bar ez mindig is volt mensi elott ugy hogy en nem lennek meg lepodve semmin,persze bizakodok.

drukkolok nekunk majd megirom mi lett az eredmeny

2009. jún. 30. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Drukkolok neked,hogy+tesztelj.Nekem fáj a mellem és eléggé fáradt vagyok.Hát majd meglátjuk.Pénteken várom az eredményed.:)
2009. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja,4. voltam:)
2009. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia minden fele keppen jelentkezem en csinaltam szerdan tesztet d a teszt nem mukodott nem jott ki semmi meg az ellenorzo ablakban sem jelent meg semmi:)

ilyen meg soha nem fordult elo,na mind egy,holnap delutan megyek orvoshoz majd meg latom,egyebkent nagyon faradt vagyok ,neha emelygek,a melleim renben vannak ,majd meg latom,drukk nekedis ezerrel:)

2009. júl. 2. 20:22
 10/11 A kérdező kommentje:
menjek vissza 1 het mulva es csinal megint egy tesztet.neked mi lett?
2009. júl. 5. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!