Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En pentekre nem vartam 06.26...

En pentekre nem vartam 06.26 meg mindig nem jott meg ennek orulok is tegnap volt egy tesztem negativ, lehet ez meg terhesseg?

Figyelt kérdés
,ma egy kicsit szurkalt a hasam aztan meg elmult semmit nem erzek igazan ,de meg varok pentekik a tesztel de ha esetleg nem mutat pozit a tesz menjek orvoshoz ,mert mar egy kicsit aggodok is es drukkolok is ,persze szeretnem a babot
2009. jún. 29. 20:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
szai pontosan ugyan ezt mondta de nagyon faradt vagyok csak aludni szeretnek ejjel a jobb mellem nagyon fajt alig tudtam aludni az alvast mondta hogy lehet a szervezetem most igy reagal,,meg eleg surunk jarok pisilni ez volt pentek ugye a teszt en nekem van meg egy tartlek szerintem reggel meg nezem hatha mutat valamit.aztan pentekik varok.
2009. júl. 5. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!