Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok,...

Most akkor terhes vagyok, vagy csak vaklárma?

Figyelt kérdés
Szedek tabit, csak volt pár napig anno h antibiotikumot vettem be, napi 3 szemet is. Szerencsére megjött de nagyon furán csak 3 napig volt meg, de nekem kb. 6 napig szokott tartani, és a mennyiség is kevés volt...:S Úgy tudom h csak a 2, menszesznél derül h ki terhes vagyok e. Az étvágyam is nőtt főleg édesség, na meg a nemi életem is változó vmikor akarok szexelni vmikor meg nem..
2009. jún. 29. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges,hogy az antibiotikumnak volt,van mellékhatása!?Amúgy nem kizárt,hogy terhes vagy nálam is igy kezdődött :) De vegyél egy tesztet az a tuti !;)
2009. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak aspirin meg algopirint vettem be...

Most rám ilyesztettél:S

2009. jún. 29. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, nem valószínű a teherbeesés, de azért megnyugtatásképp vegyél egy tesztet, ha terhes vagy már ki kell mutatnia. Aspirin és algopyrin annyira nincs nagy befolyással a fogamzásgátlóra mint például egy augmentin. Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
most mar antibiotikumot vettel be vagy aspirint? nagyon nem mind1. ha antibiotikumot akkro az siman kiutohette a fog.gatlot es lehetsz terhes. ha csak sima hules elleni gyogyszert akkor kutya bajod.
2009. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, dehogy terhes. Algopyrint és aspirint vett be, emellett megjött a vérzése, aminek a mennyiségi és minőségi változásait okozhatta a stressz, a betegsége és még rengeteg sok egyéb más. Ha terhes lenne, akkor 99,999999999%, hogy nem jött volna meg neki, főként úgy, hogy fogamzásgátló tablettát szed.
2009. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek gumival az antibiotikum mellett és után 1 hétig, akkor simán terhes lehetsz. De ez le van írva a betegtájékoztatóban is...
2009. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találd már ki, hogy antibiotikumot szedtél-e vagy sem, mert ezek a gyógyszerek fájdalomcsillapítók és nem antibiotikumok!
2009. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeznek olyan gyógyszer mellett, mint például az aktil duo vagy augmentin, akkor igen lehet terhes, de mint tudjuk a terhesség első jele, hogy nem jön meg a menstruáció...Na most a lány aspirint vett és algopyrint..fogamzásgátlót szed és megjött a menstruációja..nehogy már erre azt mondjátok, hogy terhes..

Az meg butaság, hogy antibiotikum vagy algopyrin..nos, mindkettő mellett kell kiegészítő védekezést alkalmazni, aki nem hisz nekem olvasson utána. Viszont egy algopyrin nem fogja annyira lecsökkenteni a hatását, mintha egy hétig reggel este aktilt szedne. Nyugodj meg kedves kérdező, semmi baj, de ha nagyon félsz tényleg csinálj egy tesztet, már mutatnia kellene ha terhes vagy :)

2009. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!