Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Segitenétek ezt...

Lányok! Segitenétek ezt megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Mult csütörtökön az ovu teszttel pozitivat teszteltem.Péntek negativ.Utána nem teszteltem.Ma érzem hogy megint hasszurka és a teszten ujra megjelent a második csik.Ez nem olyan erös mint pénteken de jol kivehetö,elég erös.Ilyenkor mi van?Én már semmit sem értek.Ha van ötlet kérlek segitsetek
2009. jún. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korai stádiumban lehet a terhesség,vagy a teszttől is függ.Vannak tesztek amik már 2 napos terhességet is jeleznek(a második csík csak akkor jön elő,ha a terhességi hormon megtalálható a szervezetedben,viszont nem biztos h erős a jel)Mindenesetre számold ki kb mennyi idős terhes lehetsz(az orvosok sima hasi UH-gal csak kb 6 hetes terhességet látnak,de hüvelyi UH-gal már 4 heteset is azt hiszem.Ha a teszt pozitív,akkor terhes vagy.
2009. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Menj el orvoshoz, az a biztos.
2009. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem holnap is probalj ki egy ovutesztet es ha erosodik a csik akkor tobb mint valoszino most lesz ovulaciod amikor egyforma lesz a ket csik. Van olyan egy ciklusban, hogy a tuszo nem reped meg es igy a szervezet kesobb is probalkozik egy peteeressel. Persze ez csak akkor all fent ha a ket csik ugyanolyan eros lesz. Maskent nem szamit mert az LH hormon elegge ingadozni szokott a szervezetedben. En megprobalnek meg egy ovutesztet holnap, hogy erosodik-e vagy sem es ha igen akkor kapd el apat szerintem. :)
2009. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget.Orvoshoz menni fogok.

Ha van még ötlet szivesen elolvasom

2009. jún. 29. 22:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Pénteken is elkaptam,és most is ezt fogom tenni.
2009. jún. 29. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy csütörtökön megvolt az ovuláció és ma megint. Nem tudom,, szedsz valami stimulálót? Ha igen, akár több petéd is termelődhet. De stimuláló nélkül is előfordul.
2009. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én ezt találtam: a teszt csak a LEHETSÉGES ovulációt mutatja, ha nincs hőkiugrás, nem történt meg a tüszőrepedés. Ovulációt többször is megkísérelhet a szervezet, de tényleges tüszőrepedés nem biztos, hogy lesz belőle.
2009. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodni akarok, de az előttemszólónak szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy az ovuláció= tüszőrepedés
2009. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na. Ovu teszt, ha a tesztcsík erősebb, akkor várható másnap tüszőrepedés. Ha rá egy hétre megint erősödik a tesztcsík, akkor az esetleg jelezhet terhességet. Ezt szokták jóstesztnek nevezni, de használni úgy kell, mint a terhestesztet, reggeli vizeletből és több nap egymás után, figyelve az erősödést. Én így figyeltem a második terhességemet. Ha nem ugyanolyan erős a két vonal, az nem jelez peteérést-tüszőrepedést.
2009. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget.A második válaszoló tanácsát megfogadtam és elmentem orvoshoz.A sima vizsgálatnál a doktornö cisztára gyanakodott.de a méhen kivüli terhességet sem zárta ki.

Elküldött UH vizsgálatra és kiderült hogy egy 21mm-es tüszöm van.A dolog pikantériája hogy most vagyok a ciklusom 56 napján.Már voltam egyszer orvosnál hogy késik a mensesem de nem csinált semmit,csak orditozott mikor megtudta hogy babára gyurunk.47 éves vagyok és teljesen egészséges.Én valamiért ugy érzem hogy a mult csütörtöki után ez egy ujabb PÉ lesz.Remélem most sikerül a csoda.Azt hiszem mindent leirtam nektek mert tudom hogy sokan olvassuk egymás tapasztalatait remélem másnak is tudtam segiteni.Sziasztok

2009. jún. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!