Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni menstruáció...

Teherbe lehet esni menstruáció elmulása utén 2-3 nappal?

Figyelt kérdés
Szeda volt az utolsó nap,és pénteken lefeküdtem a párommal,első alkalmam volt,de ne élvezett belém,csak gumi nélkül kb 10 percig csináltuk (kb ameddig át nem szakadt a szűzhártyám. Nincs hányingerem vagy hasonló. Vagy hány nap után szoktak jelentkezni a tünetek (hányás..)?
2012. máj. 28. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mert tudnod kellen hogy egy egy szeretkezés óvszer nélküli mivel jár

2012. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de 10 perc után huzott gumit...16 vagyok..
2012. máj. 28. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül ne tegye be! A 10 perc alatt juthatott beléd előváladék! Úgyhogy tessék rendesen védekezni, első perctől fogva gumit húzni, vagy pedig ha rendszeresedik a nemi életed, akkor irass fogamzásgátlót, de 16 évesen ne kockáztass. Amúgy a terhességet nem lehet ilyen korán megérezni, a fogantatáshoz képest kell kb. 2 hét mire érezhetsz valamit, és a teszt is mutatja.
2012. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tünetek lehet, hogy egyáltalán nem jelentkeznek, leghamarabb két héttel az együttlét után.


Hogy teherbe lehet-e esni? Igen, a bizonyíték a mellettem lévő szobában a kiságyban nézelődik, éppen három hete született. Csak mi akkor már akartuk a babát, egy hónapot szerettünk volna csak kihagyni a próbálkozásból - ő persze a megszakításos hónapban, menstruáció vége után 3-4 nappal fogant. Bármi lehet, bármikor.

2012. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én a mensi után 2 nappal estem teherbe. És lehetsz terhes, na majd kiderül ha nem jön meg.
2012. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!