Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit mikor műtöttek? Túl...

Kit mikor műtöttek? Túl vagyok a létező összes gyógymódon és semmi, nincs baba már 1 éve, se mensi. Mik a tapasztalatok a műtéttel kapcsolatban, utána mekkora esély van a babára és mikor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de így elég nehéz válaszolni. Nem írtad, hogy milyen gyógymódokra és műtétre gondolsz.
2009. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
laparra gondolsz? én most megyek somatoinfra vizsire, ha ott kiderül valami, akkor megyek laparra.
2009. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PCO.sajna,nődoki,endrokin,természetgyógyász,gyógynövények,torna,gyógyszer stb.
2009. jún. 30. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
szedsz metet?
2009. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2007.decemberében volt laparom. A műtét után megjött, de utána nem, így elkezdtem szedni metformint. Már az első hónapban megjött, bár peteérésem nem volt. Kaptam clostit és egy 1hetes fostimon injekció kúrát, amitől lett peteérés és sikerült is teherbe esnem 2008. márciusának végén. Szerencsére ez a terhességem megmaradt és most örülhetek a féléves kislányomnak. (A műtét előtt októberben volt egy spontán vetélésem a 7-8.héten.)

Az orvosoddal meg vagy elégedve? Vagy esetleg jártál már több nődokinál? Én menet közben kipróbáltam az Avivát, de nem tudom, van-e szerepe a terhességben. Olvastam egy Arwen(?) tornáról is, esetleg, azt is kipróbálhatod, ha még nem tetted. Sok sikert! Ne add fel!!!

2009. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 hónapig szedtem,nagyon lefogytam és abba kellet hagyni.
2009. jún. 30. 11:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5. dokinál megmaradtam jónak érzem.Az aviva folyamatos...Köszi
2009. jún. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!