Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után mennyivel...

Az aktus után mennyivel mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

3 hónapos a lányunk, elszakadt a gumi de a doki nem írt fel esemény utánit. Menzeszem még nincs.

Mikor teszteljek?


2012. máj. 29. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ír fel az orvos esemény utánit, ha kéred. Szerintem azért nem írt, mert még nincs menzeszed, és ezért nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek. Nem nulla, de kevés. Aktus után min. 2 hét a beágyazódásig, utána tudja kimutatni a teszt.
2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

A teszt érzékenységétől függően,10-13 nap múlva már jelezheti,erre én ajánlanám a clear blue tesztet az nagyon nagyon érzékeny.

2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 14 nap. Én úgy számoltam, hogy a sperma kb. 3 napig életképes, aztán kb. 7-10 nap mire beágyazódik és elkezdi a hcg-t termelni, tehát a legbiztosabb eredmény 14 nap után lehet. Persze van, akinél hamarabb is mutathatja, de ha tutira akarsz menni, akkor 14-17 nap.
2012. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem menstruálsz még akkor nem is lehetsz terhes.
2012. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó. Mindig van egy első peteérés, amiről maga a nő sem tud. Nem mondható ki biztosan, hogy ez nem történt már meg. Ezért nem csak a kérdező, de akár egy 13 éves (még nem menstruáló) lány is teherbe eshet, ha pont belövik az első ovulációt!
2012. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Persze mindig van, de annyira kicsi az esélye a terhességnek 3 hónapos baba mellett, hogy nagyon.
2012. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érzékeny teszt 12-14 nap körül
2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy amíg szoptatok és sok tejem van, addig nem fog megjönni. Nem volt 3 hónapos a kisfiam, már megjött (brutális volt), és be is állt a ciklus, pedig rajta kívül jutott tejci még egy babának, rengeteg tejem volt.

A kérdésedre a válasz:

12.naptól érdemes tesztelni, de tutira csak 16.nap után menj.

2012. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!