Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Forró fürdő beágyazódás...

Forró fürdő beágyazódás környékén vagy nagyon korai terhességnél sem ajánlott?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A forró fürdő az egész terhesség alatt nem ajánlott.
2008. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A forró víz vérbőséget okoz, ezáltal a terhesség érdekében és alatt tilos!!!
2008. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a forró fürdő dolog is eléggé el van túlozva.Én imádok fürdeni és amíg nem tudtam,hogy terhes vagyok addig nagyon sokat fürödtem.Semmi bajunk nem lett!

Az a lényeg,hogy ne 42 fokos vízbe fürödjél,hanem mondjuk csak 38-ba és tiszta legyen a kád!

2008. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 33 hetessen még minden nap fürdök.Mikkor még nem tudtam hogy terhes vagyok,akkor mindig teli kád vízben ültem,mégsem ment el a baba.Na jó most is fürdök csak vigyázok hogy a hasam ne merüljön vízalá.Ha nem vagy veszélyeztetett terhes akkor egy párprces fürdőtől nem lehet semmi baj.De előtte inkább kérd ki az orvosod véleményét,nehogy aztán baj legyen!!!!Boldog babavárást!!!!
2008. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!