Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedte már valaki a Prednisolo...

Szedte már valaki a Prednisolon-richter nevű tablettát? (Remélem jól írtam a nevét)

Figyelt kérdés

Peteérés serkentése a cél. Kaptam 5 ampulla merional szurit és mellé napi egy prednisolon nevű tablettát kell szednem.

Tapasztalatok érdekelnének a gyógyszerrel kapcsolatban.


2012. máj. 30. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg van valami betegséged?

Mert ez szteroid ami egy kazal betegségre jó!

2012. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát elég összetett:

Pco-m van/volt. Decemberben volt egy drilling műtétem.

Spontán ciklusom szinte nincs, mert nincs peteérésem. A múlt ciklusom olyan volt, hogy kaptam provera-t, hogy megjöjjön, utána closty-t szedtem. Nem használt. kaptam 3 merional injekciót utána volt 1 uh. Még ez sem használt. Kaptam még 3 injekciót. Ettől lett peteérésem. Kaptam tüszőrepesztőt, meg is repedt. Kaptam utrogestan hüvelykapszulát és a peteérés utáni 16. napon megjött. Pedig most végre minden tökéletes volt.

Múlt héten voltam dokinál (meddőségibe járunk) és felírt 5 ampulla merionalt és napi 1 Prednisolon tablettát. De igazából nem mondta hogy mire írta, csak annyit mondott hogy majd szól ha abba kell hagynom. Hétfőn kell mennem megint uh-ra.

2012. máj. 30. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
PCOS-ra tartottad /tartod a 3-as kezelést?
2012. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúú,ez így kicsit sok! :(

De hátha ez segíteni fog! Voltál már esetleg immunológusnál?

Ez a gyógyszer szinte egész szervezetre hat!

2012. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második! Met-et szedtem 1,5 évig. Mozgok, amennyit időm engedi. Egyedül a diéta, ami nem igazán megy.


Kedves harmadik!

Immunológusnál nem voltam. Fél éve járunk meddőségibe. Sosem szedtem még ilyen gyógyszert.

Az előző hónapban sikerült peteérést "csinálni" igaz, csak a 24. napra. Akkor voltunk összeférhetetlenségi vizsgálaton és az az eredmény is jó lett.

De olyan is olvastam, hogy valaki lombik előtt kapta ezt a gyógyszert, mert hogy ez is segíti a peteérést és az osztódást. És hogy gyulladáscsökkentő hatása is van. (már nem tudom, melyik fórumon olvastam)

Az lemaradt az előző válaszomból, hogy a bal oldalon volt az ovuláció és a jobb oldalon lett 3 cm-es cisztám. Lehet ez miatt írta fel???

2012. máj. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!