Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózist diagnosztizálta...

Endometriózist diagnosztizáltak nálam! Lézeresen leégették! Még nem konzultáltam az orvosommal hogy-hogyan tovább! Mire számithatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van arra, hogy ne újuljon ki: terhesség amint lehet, vagy hormonkezelés negyed-, vagy fél évig, hogy ne jöjjön meg a menzeszed. Azért kell, hogy elhaljanak az endometriozisos sejtek. Ha teheted, szerintem inkább vállalj babát! Egy cipőben járunk, gyógyulást kívánok neked!
2012. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alaszka ***** válasza:
Nekem már 6 éve hogy nincs, azóta két gyerekem született természetes úton. Akkor nekem is azt mondták, hogy minél hamarabb legyek terhes, mert az igazi és talán végleges gyógyír erre a betegségre a terhesség, viszont amíg fennáll, addig meg nehezen eset teherbe, ezért van mikor ez egy ördögi kör. Viszont hogy bíztassalak is, nekem két petefészek ciszta műtét után derítették hogy endom van, ezután, fél éves hormonkezelés következett, majd 1 évig spontán nem lett baba, egy petevezető átfújás is történt még, és ezután azonnal terhes lettem. Sima terhesség volt, aztán 3 és fél évre rá első próbálkozásra baba lett ismét. Nekem akkor anno azt mondta a dokim a kezelés alatt, hogy szinte biztos hogy lombikbébim lehet csak...Szóval ha olyan helyzetben vagy, akkor minél előbb baba kéne, aztán ha sikerül hosszú szoptatás, és ettől garantáltan elhalnak az endos sejtek.
2012. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!