Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek Endometriózist diagnosz...

Akinek Endometriózist diagnosztizáltak, mennyi volt a CA125 értéke?

Figyelt kérdés

A ciklusom 17. napján vett vérből nekem 54,3 lett. Szerdán megyek megbeszélni az eredményt az orvosommal, de addig nem szeretnék bizonytalanságban lenni. Ezért kérdezem, hogy valami támpontom legyen ahhoz, hogy mire számítsak.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2009. júl. 18. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos nagyon magas eredmény!Irj privit !Tavaly mütöttek petefészekrákkal!:'(
2009. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60
2009. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a duplájáig nem foglalkoznak vele. Ami 70, asszem.
2009. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok a ca125 az egy tumormarker eredmény és már 20-tól nem jó sajnos tudom:(
2009. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

19,57;58 vagyok.

Engem endometriózissal diagnosztizáltak, a ca125 70 lett. Nagyon megrémültem én is, kérdeztem is mennyire kell most megijednem, azt mondták ez nem jó így de megijedni ettől az eredménytől semmiképpen nem kell. Hallottam olyan értékről, hogy 1200 volt ez valakinek, fél éve, hogy megműtötték és ma már tünetmentes. (neki természetesen komolyabb problémája volt)

Ezzel persze nem akarom bagatellizálni de azt sem szeretném ha valaki feleslegesen megrémülne, mint anno én.

2009. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ismerősömé 350-es érték. A doki műtétet javasolt, de rá bízta a döntést, mondta, hogy ez egy jóindulatú kelés, az endometriózis dobja fel az értéket.

Egyáltalán nem ajánlom amit csinált, mert én nagyon hiszek a hagyományos orvoslásban (mondjuk elfogadom a természetgyógyászat eredményeit is...csak nem önmagukban) de ő nem volt hajlandó a műtétre. Drasztikus rákdiétát tartott, céklagumokból saját maga préselt céklalevet, azt itta kúraszerűen, emellett vizualizáta a gyógyulást. 2 hónap múlva az érték 12 lett, műtét nélkül. A ciszta 5cm-ről 16mm-re csökkent.

Még egyszer leírom: én nem merném az orvosom tanácsát kihagyni, vállalnám a műtétet. De azért elképesztő történetek vannak gyógyulás történetekben.

2009. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!