Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már három napja késik aminek...

Angyal023 kérdése:

Már három napja késik aminek örülök csak hogy ma kijött a pattanás ami a mensi elött szokott. Ez most mi lehet? Tesztelni csak holnap akarok . Volt valakinek ilyen és baba volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor az első fiammal terhes lettem akkora pattanások nőttek ki rajtam, és olyan fájdalmasak, mint még soha. Tehát nyugi, ez nem jelent semmit :)
2012. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az 1. hozzászólóhoz!

Terhességem alatt végig úgy néztem ki, mint valami serdülő tini.. :/ Jajj de utáltam, és utálom is, mivel megint terhes vagyok, és akna pálya megint a fejem..:( Tiszta zsíros a bőröm ilyenkor..ez van!

Remélem babás vagy!!Szurkolok!!! :)

2012. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hogy bírod ki hogy ne tesztelj. én elmennék a helyedben és vennék egyből 2 db-ot :) :) Egyiket megcsinálnám most, másikat reggel :)

majd írj mi lett. szorítok én is. JA és én is ragyásodtam :)


2 kisfiú anyuja

2012. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gratulálok a kismamiknak azért veszek holnap tesztet mert megvárom hogy még ma mi lesz és reggel irány a patika. mindenképp megirom az eredményt és köszönöm a biztató válaszokat
2012. máj. 31. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
na mi lett?????
2012. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pozitív :)
2012. jún. 4. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

De jóóóó! Gratulálok!! Boldog babavárást!!

(1)

2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jún. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!