Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult veled, hogy elővála...

Előfordult veled, hogy előváladéktól lettél terhes?

Figyelt kérdés
Párommal két napja voltunk együtt(06.28)az a helyzet ,hogy 25.-től 29.-ig voltam termékeny és 30.-án azaz ma van pete érésem már van gyerekünk de még nem szeretnék én legalábbis amíg a kicsi nem lesz elég nagy egy tesóhoz!Szerintetek lehetséges a terhesség?Mondjuk elő váladéktól lehetek csak ha az vagyok!Majd veszek tesztet szóval azt nem kell írnotok,köszönöm!
2009. jún. 30. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi 6 hónapig csináltuk így és nem lettem terhes. Nem csak felelőtlenség, hanem tabi utáni pihenés babaprojekt miatt. Nem kell lehurrogni.
2009. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. júl. 1. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

Sziasztok.

Kedves kérdés feltevő.

Maga az előválladék önmagában nem tartalmaz spermiumot.

Csak ha a párod sexuális kapcsolat elött önkielégitést végzett és esetleg utána nem vizelt..( igy nem tudott tavozni az öszes sperma a hugycsöböl)igy ezáltal lesz az elöválladékban sperma..önmagaba nem tartalmaz,a himvesszö sikositására szolgál



Üdv

2009. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
75%

Szia!

Bevallom őszintén én is sokszor csináltam a megszakításos módszerrel, de sose lettem terhes. Volt hogy féltem, hátha baba lesz. Mert volt hogy a termékeny napjaimban csináltuk úgy a barátommal, de semmi:) Igazából én nem ismerek olyat, aki előváladéktól terhes lett volna. Olyat viszont igen, aki amikor elvileg nem volt termékeny napjában úgy csinálta a párjával, hogy az nem vette ki mielőtt elment. Na nekik lett baby:)

2010. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!