Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek 5hónapja...

Fogamzásgátlót szedek 5hónapja, most kellene megjönni a mensimnek holnap vagy holnapután, ilyenkor a melleim mindig megduzzadnak és fájnak de most ennek semmi jele. Lehet hogy terhes vagyok vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Emiatt nagyon ideges vagyok már két napja egyfolytában, nem csak emiatt de amiatt még feszültebb vagyok.

2012. jún. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a sok idegeskedés miatt késhet.. szuszáz egy kicsit! :) és lásd megjön ha jönnie kell.. :)
2012. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezért imádkozom már két napja, nem elég az érettségi még ez is ráadásul egyedül vagyok nincs senki aki elterelhetné a figyelmem
2012. jún. 2. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg kikapcsolódni.. zene hallgatás, film nézés, egy jó kocogás, vagy valami, amivel eltudod terelni a gondolataid! :) Az h nincs senki melletted az nem valami jó dolog.. De akkor miért szedsz fogamzásgátlót?
2012. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barátom van csak sajnos vele nem találkozom este 7-8ig...egyébként a gyógyszert cisztákra írták:( most szedem 5.hónapja, és most nagyon megijedtem de remélem h nem lesz gond ilyen ideges már rég voltam de megpróbálom elütni az időt mert ez így a tanulásnál is gond
2012. jún. 2. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
biztosan nincs semmi gond.. csak a sok idegeskedés,az érettségi miatt,a sok tanulás miatt! :) Ha esetleg jövőhét közepén sem jönne meg akkor azért vegyél egy tesztet, veszteni valód nincs.. :)
2012. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre megpróbálok megnyugodni...aztán majd meglátjuk nagyon remélem hogy nem lesz semmi baj...:(
2012. jún. 2. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!