Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szedek fogamzásgátlót (már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szedek fogamzásgátlót (már kb 2 éve) és most megakartam változtatni a ciklust lehetek terhes?

Figyelt kérdés
az előző hónapban jól jött meg és előrébb hoztam a gyógyszert 3 nappal, de ami már akkor furcsáltam hogy 3 nap helyett 5napig meg volt. Amikor elmúlt lefeküdtem a barátommal, de itt már szedtem a gyógyszert 5napja. Viszont a héten kedden megjött úgy hogy elvileg az új szedési rendszer mellett vasárnap kéne csak.. és most nem tudom mi van.. kétségbe vagyok esve.. azt is olvastam, hogy ez a vérzés lehet a beágyazódás miatt is.. vki tudna nekem segíteni??
2012. máj. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nem szabad játszani, ez nem játék, nem viccből van meghatározva, hogyan is kell szedni pontosan, erre csak az orvos tudna válaszolni, mielőbb keresd fel
2012. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok, piros a vérzés, vagy kevesebb barnás?

ha az első verzió, akkor inkább ne szexeljetek a pároddal kiegészítő védekezés nélkül, mert lehet, hogy nem hat megfelelően a tabi!

Ha pecsételés, akkor igazából véd, csak bekavart ez a sok változtatgatás..(áttöréses is ezért lehet!)

2012. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyógyszeres tájékoztatón az volt, hogy ha a szedésen akarok változtatni így tegyem.


inkább kevés piros.. mint barna.. de semmi tünetet nem veszek észre magamon. fáj a pocakom, de ez lehet az miatt is, hogy megjött nem?

2012. máj. 20. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!