Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntek szombatra nem vártam...

Péntek szombatra nem vártam nem is jött. Kb 2 napja kis barnás foltok vannak a betéten, de folyásom nincs. Vagyis olyan érzésem van mintha megakarna jönni. Érdekes, hogy a köldökömnél szurkál, vagy néha fáj a hasam. Mensi vagy baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Teszt??

Babagyanús nagyon!!

2009. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Tesztet 26.-án csináltam,de negatív lett:(Lehet,hogy még korai volt esetleg?
2009. júl. 1. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


Én a helyedben csinálnék egy másikat!

Majd írd meg mi lett!!:)

2009. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez volt nekem is. Most 3 hónapos a babám. Idekint:)))
2009. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is tesztelnék, akár már napközben is, és utána beszélnék a dokimmal!

drukk, hogy baba legyen! :)

2009. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké!Gondoltam hétvége felé csinálok másikat.A másik dolog,hogy a jobb mellem jobban fáj mint a bal,olyan hónalj tájék felé.Lehet ez esetleg baba "tünet?"
2009. júl. 1. 12:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat.Gratulálok a babához,és jó egézséget kívánok nektek!
2009. júl. 1. 12:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen az a két szarvú méh?Tudja valaki?Nekem ugyanis ilyen van.
2009. júl. 1. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A kétszarvú méh az az hogy a méhet két részre van osztva. Azt hiszem. De attól lehetsz simán terhes.
2009. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy tesztet tényleg mindenképpen megér. :)

Nekem is a melleim külső oldalai fájtak, ebből gondoltam, hogy összejött a babó, és kb. 7 nap múlva már pozit is teszteltem. Sajna nem tudott beágyazódni, úgyhogy időközben el is ment. :(

De most ugyanezt érzem, a melleim külső oldalai fájnak, nagyon reménykedem, hogy összejött, és minden rendben lesz.

Szorítok Neked is, hogy sikerüljön a Babóóó!!!! :)

Majd írd meg, hogy mi lett!

2009. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!